Week 22 - MEI 2020

Maandag 25

Dinsdag 26

Woensdag 27

Donderdag 28

Vrijdag 29

Zaterdag 30

Zondag 31

Maandag 25 Mei

19:15 - 20:15

Bootcamp Koekoeksplein (Vogelenbuurt)

Sylvester Majoor

19:15 - 19:45

HIIT Hamersplantsoen (Hoograven)

Ankelien Barkman

19:45 - 20:45

Bootcamp Hamersplantoen (Hoograven)

Sterre Van den Berge

19:45 - 20:45

Bootcamp Van Boetzelaerepark (De Bilt)

Danielle Bruel

20:00 - 21:00

Bootcamp Victor Hugoplantsoen (Oog in Al)

Ronald Angevaare

20:00 - 21:00

Bootcamp Rijnvliet Leidsche Rijn

Ankelien Barkman

20:30 - 21:30

Bootcamp Lubroveld (Tuindorp)

Sylvester Majoor

21:00 - 22:00

Power bootcamp Wielingenplein (Rivierenwijk)

Sterre Van den Berge

21:00 - 21:35

HIIT Leidsche Rijn (Rijnvliet) men only

Ankelien Barkman

Dinsdag 26 Mei

19:15 - 20:15

Bootcamp Julianapark (wijk Zuilen)

Tessa Van der Rijst

19:15 - 20:15

Bootcamp Tolsteegplantsoen (Tolsteeg en Rotsoord)

Sterre Van den Berge

19:20 - 20:15

Bootcamp Ausemsburcht Culemborg

Danique Agterberg

19:30 - 20:15

HIIT De Oorden (Houten)

Sylvester Majoor

19:30 - 20:30

Kickboksbootcamp Hamersplantsoen (Hoograven)

Cas Van Leeuwen

19:45 - 20:45

Yoga Griftpark (Witte Vrouwen)

Marijke Orthel

20:15 - 21:15

Bootcamp De Oorden (Houten)

Sylvester Majoor

20:30 - 21:30

Bootcamp Heycopstraat (Dichterswijk)

Sterre Van den Berge

20:30 - 21:30

Bootcamp Parijsch (Weteringeiland)

Danique Agterberg

20:30 - 21:00

Men only Kickboks HIIT Hamersplantsoen (Hoograven)

Cas Van Leeuwen

Woensdag 27 Mei

08:45 - 09:45

Bootcamp Kochpad 12 (Zoelmond)

Ankelien Barkman

08:45 - 09:15

HIIT Hamersplantsoen (Hoograven)

Tessa Sturkenboom

19:15 - 20:15

Mama Baby Fit Hamersplantsoen (Hoograven)

Tessa Sturkenboom

19:30 - 20:30

Bootcamp Vondelparc (Rivierenwijk)

Sterre Van den Berge

19:30 - 20:30

Bootcamp De vesting (Meteren)

Ankelien Barkman

19:55 - 20:30

HIIT De Vesting (Meteren)

Ankelien Barkman

20:00 - 21:00

Bootcamp Griftpark (Vogelenbuurt)

Tessa Van der Rijst

20:00 - 21:00

Power bootcamp Ds Nahuyslaan (Dichterswijk)

Sylvester Majoor

20:45 - 21:45

Bootcamp Wielingenplein (Rivierenwijk)

Sterre Van den Berge

20:45 - 21:45

Yolates voor Pauluskerk (Tuindorp)

Ankelien Barkman

21:00 - 22:00

Power bootcamp Ds Nahuyslaan (Dichterswijk)

Sylvester Majoor

Donderdag 28 Mei

19:15 - 19:55

Kickboks HIIT Wilhelminapark (Utrecht-Oost)

Cas Van Leeuwen

19:15 - 20:15

Yolates Ridderlaan 1 (Hoograven)

Ankelien Barkman

20:15 - 20:55

40 min Bootcamp, HIIT Hamersplantoen (Hoograven)

Cas Van Leeuwen

20:35 - 21:35

HIITBootcamp De Muntslag (Houten)

Ankelien Barkman

20:55 - 21:25

Kickboks HIIT Hamersplantsoen (Hoograven)

Cas Van Leeuwen

Vrijdag 29 Mei

Zaterdag 30 Mei

09:30 - 10:30

50 Bootcamp Wilhelminapark (Oost)

Ankelien Barkman

10:30 - 11:30

Bootcamp Wilhelminapark (Utrecht Oost)

Ankelien Barkman

11:00 - 11:30

HIIT Griftpark (Witte Vrouwen)

Danielle Bruel

Zondag 31 Mei

10:00 - 10:30

HIIT Hamersplantsoen (Hoograven)

Tessa Sturkenboom