Week 12 - MAART 2019

Maandag 18

Dinsdag 19

Woensdag 20

Donderdag 21

Vrijdag 22

Zaterdag 23

Zondag 24

Maandag 18 Maart

07:00 - 08:00

GROUPPT

Jurgen Zeeders

07:30 - 08:30

PERSONAL TRAINING

Martijn Van Delft

08:00 - 09:00

GROUPPT

Jurgen Zeeders

09:00 - 10:00

GROUPPT

Bob Ehrencron

09:00 - 10:00

GROUPPT

Jurgen Zeeders

10:00 - 11:00

GROUPPT

Jurgen Zeeders

10:00 - 11:00

PERSONAL TRAINING

Jurgen Zeeders

10:00 - 10:30

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

10:30 - 11:00

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

11:00 - 11:30

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

11:30 - 12:00

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

12:00 - 12:30

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

12:30 - 13:00

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

13:00 - 13:30

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

13:30 - 14:00

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

14:00 - 14:30

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

14:30 - 15:30

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

16:00 - 16:30

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

16:30 - 17:00

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

16:30 - 17:30

NEXT GENERATION TRAINING

Calijn Muller

16:30 - 17:30

NEXT GENERATION TRAINING

Bob Ehrencron

17:00 - 18:00

GROUPPT

Jurgen Zeeders

17:00 - 17:30

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

17:30 - 18:00

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

18:00 - 19:00

GROUPPT

Calijn Muller

18:00 - 19:00

GROUPPT ONE FIT

Jurgen Zeeders

18:00 - 18:30

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

18:30 - 19:00

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

19:00 - 20:00

GROUPPT

Calijn Muller

19:30 - 20:00

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

19:30 - 20:30

GROUPPT

Bob Ehrencron

20:00 - 21:00

GROUPPT

Calijn Muller

20:00 - 21:00

PERSONAL TRAINING

Jurgen Zeeders

20:30 - 21:30

GROUPPT

Bob Ehrencron

Dinsdag 19 Maart

07:00 - 08:00

GROUPPT

Jurgen Zeeders

08:00 - 09:00

GROUPPT

Jurgen Zeeders

08:00 - 09:00

GROUPPT

Jurgen Zeeders

08:00 - 09:00

Personal Training

Anthony Kockx

09:00 - 10:00

GROUPPT

Ruben Trotz

09:00 - 10:00

Personal Training

Anthony Kockx

09:00 - 10:00

PERSONAL TRAINING

Jurgen Zeeders

10:00 - 11:00

PERSONAL TRAINING

Jurgen Zeeders

11:00 - 12:00

GOLFFITNESS

Joris Janssen

14:30 - 15:30

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

15:30 - 16:30

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

16:30 - 17:00

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

17:00 - 17:30

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

18:00 - 19:00

GROUPPT

Jurgen Zeeders

19:00 - 20:00

GROUPPT

Ruben Trotz

19:00 - 20:00

GROUPPT

Jurgen Zeeders

20:00 - 21:00

GROUPPT

Jurgen Zeeders

20:00 - 21:00

GROUPPT

Ruben Trotz

Woensdag 20 Maart

07:00 - 08:00

GROUPPT

Calijn Muller

07:30 - 08:00

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

08:00 - 08:30

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

08:00 - 09:00

GROUPPT

Calijn Muller

08:30 - 09:00

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

09:00 - 10:00

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

09:00 - 10:00

GROUPPT

Stijn Van der Eijk

09:00 - 10:00

GROUPPT

Ruben Trotz

10:00 - 10:30

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

10:00 - 11:00

GROUPPT

Stijn Van der Eijk

10:00 - 11:00

GROUPPT

Calijn Muller

10:30 - 11:00

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

11:00 - 11:30

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

11:30 - 12:00

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

12:30 - 13:00

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

13:00 - 13:30

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

13:30 - 14:00

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

14:00 - 14:30

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

14:30 - 15:00

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

15:30 - 16:00

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

16:00 - 16:30

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

16:30 - 17:00

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

17:00 - 18:00

NEXT GENERATION TRAINING

Bob Ehrencron

18:00 - 19:00

GROUPPT

Jurgen Zeeders

19:00 - 20:00

GROUPPT

Ruben Trotz

19:30 - 20:30

GROUPPT

Bob Ehrencron

20:00 - 21:00

GROUPPT

Ruben Trotz

20:30 - 21:30

GROUPPT

Bob Ehrencron

Donderdag 21 Maart

06:30 - 07:30

PERSONAL TRAINING

Martijn Van Delft

07:00 - 08:00

GROUPPT

Calijn Muller

07:30 - 08:30

PERSONAL TRAINING

Martijn Van Delft

08:00 - 09:00

GROUPPT

Calijn Muller

08:00 - 09:00

PERSONAL TRAINING

Calijn Muller

09:00 - 10:00

GROUPPT

Bob Ehrencron

09:00 - 10:00

GROUPPT

Anthony Kockx

11:00 - 12:00

PERSONAL TRAINING

Chris Nolles

17:00 - 18:00

PERSONAL TRAINING

Anthony Kockx

18:00 - 19:00

GROUPPT

Calijn Muller

18:00 - 19:00

PERSONAL TRAINING

Anthony Kockx

19:00 - 20:00

GROUPPT

Joris Janssen

19:00 - 20:00

GROUPPT

Calijn Muller

19:00 - 20:00

PERSONAL TRAINING

Anthony Kockx

20:00 - 21:00

GROUPPT

Joris Janssen

20:00 - 21:00

GROUPPT

Calijn Muller

Vrijdag 22 Maart

07:00 - 07:30

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

07:30 - 08:00

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

07:30 - 08:30

PERSONAL TRAINING

Martijn Van Delft

08:00 - 08:30

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

08:00 - 09:00

GROUPPT

Anthony Kockx

08:30 - 09:00

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

09:00 - 09:30

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

09:00 - 10:00

GROUPPT

Jurgen Zeeders

09:30 - 10:30

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

10:00 - 11:00

GROUPPT

Jurgen Zeeders

10:00 - 11:00

GROUPPT

Bob Ehrencron

10:00 - 11:00

PERSONAL TRAINING

Martijn Van Delft

10:30 - 11:00

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

11:00 - 11:30

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

11:30 - 12:15

Fysiotherapie

Miriam Hanzen

13:30 - 14:30

GOLFFITNESS

Bob Ehrencron

14:00 - 15:00

PERSONAL TRAINING

Anthony Kockx

15:00 - 16:00

GROUPPT

Anthony Kockx

15:00 - 16:00

GROUPPT

Bob Ehrencron

16:00 - 17:00

NEXT GENERATION TRAINING

Bob Ehrencron

16:00 - 17:00

Kopie van PERSONAL TRAINING

Martijn Van Delft

16:30 - 17:30

PERSONAL TRAINING

Jurgen Zeeders

17:00 - 18:00

PERSONAL TRAINING

Martijn Van Delft

18:00 - 19:00

GROUPPT

Jurgen Zeeders

19:00 - 20:00

GROUPPT

Jurgen Zeeders

Zaterdag 23 Maart

08:00 - 09:00

GROUPPT

Calijn Muller

09:00 - 10:00

GROUPPT

Calijn Muller

10:00 - 11:00

GROUPPT

Calijn Muller

11:00 - 12:00

GROUPPT

Ruben Trotz

11:00 - 12:00

GROUPPT

Calijn Muller

Zondag 24 Maart

08:00 - 09:00

GROUPPT

Bob Ehrencron

09:00 - 10:00

GROUPPT

Jurgen Zeeders

09:00 - 10:00

GROUPPT

Bob Ehrencron

10:00 - 11:00

GROUPPT

Jurgen Zeeders

10:00 - 11:00

GROUPPT

Bob Ehrencron

11:00 - 12:00

GROUPPT

Bob Ehrencron