Week 15 - APRIL 2020

Maandag 6

Dinsdag 7

Woensdag 8

Donderdag 9

Vrijdag 10

Zaterdag 11

Zondag 12

Maandag 6 April

15:45 - 16:45

Balletles level 2A

Sylvia Krenz

16:30 - 17:30

Balletles level 3B (1e les per week) ONLINE

Sylvia Krenz

16:45 - 18:00

Balletles level 2B

Sylvia Krenz

17:00 - 18:00

Moderne dans 9/12

Nina Funk

17:45 - 18:45

Balletles level 4B (1e les per week) ONLINE

Sylvia Krenz

19:00 - 20:00

Moderne dans 12/15 jaar ONLINE

Nina Funk

20:15 - 21:30

Balletles level 5B (1e les per week)

Savina Marasi

20:15 - 21:15

Moderne dans 15+ jaar ONLINE

Nina Funk

Dinsdag 7 April

15:30 - 16:15

Klassiek level 1A ONLINE

Karen Schoonheim

16:00 - 17:00

Balletles level 2B (ma/di) ONLINE

Marieke Van der Heijden

16:00 - 17:00

Kopie van Balletles level 2B (ma) ONLINE

Marieke Van der Heijden

16:30 - 17:30

Balletles level 3A (1e les per week) ONLINE

Karen Schoonheim

16:45 - 17:45

Balletles level 1B (VOL!)

Karen Schoonheim

17:15 - 18:15

Balletles level 4A (1e les per week) ONLINE

Marieke Van der Heijden

18:15 - 19:45

Balletles level 5B/6A ONLINE

Steven Etienne

20:00 - 21:30

Balletles intermediate/advanced/6B ONLINE

Steven Etienne

Woensdag 8 April

13:45 - 14:30

Pre-Ballet 1

Emma Kern

14:00 - 14:30

Pre-Ballet 2 ONLINE

Emma Kern

14:00 - 14:30

Pre-Ballet 2 ONLINE

Emma Kern

14:45 - 15:30

Klassiek ballet 1A ONLINE

Emma Kern

15:00 - 15:45

Balletles level 1B (di/woe) ONLINE

Marieke Van der Heijden

15:00 - 15:45

Kopie van Balletles level 1B (di.) ONLINE

Marieke Van der Heijden

15:45 - 16:45

Balletles level 4A ONLINE

Emma Kern

16:00 - 17:00

Balletles level 2A ONLINE

Marieke Van der Heijden

18:15 - 19:45

Balletles level 5B (2e les per week)

Marieke Van der Heijden

19:00 - 20:00

Ballet Barre Workout ONLINE

Daan Visser

20:15 - 21:30

Klassiek Ballet volwassenen intermediate ONLINE

Daan Visser

Donderdag 9 April

15:45 - 16:45

Balletles level 2A ONLINE

Sylvia Krenz

15:45 - 16:45

Kopie van Balletles level 2A (ma.) ONLINE

Sylvia Krenz

16:00 - 17:00

Balletles level 3A (2e les per week) ONLINE

Karen Schoonheim

17:00 - 18:15

Balletles level 4A ONLINE

Sylvia Krenz

17:15 - 18:30

Balletles level 3B (2e les per week)

Sylvia Krenz

17:15 - 18:30

Balletles level 4B ONLINE

Karen Schoonheim

18:15 - 19:45

Balletles level 5B/6A ONLINE

Steven Etienne

19:00 - 20:00

Kopie van Moderne dans 9/12

Nina Funk

20:00 - 21:30

Balletles intermediate/advanced ONLINE

Steven Etienne

Vrijdag 10 April

15:30 - 16:00

Kopie van Pre-Ballet 1 ONLINE (woe.)

Emma Kern

15:30 - 16:00

Pre-Ballet 1 ONLINE

Emma Kern

16:15 - 17:00

Balletles level 1B ONLINE

Emma Kern

17:15 - 18:15

Balletles level 3B do/4A ONLINE

Emma Kern

Zaterdag 11 April

09:30 - 10:00

Pre-Ballet 2 online

Karen Schoonheim

09:30 - 10:00

Pre-Ballet 2 online

Karen Schoonheim

09:45 - 10:30

Klassiek level 1A ONLINE

Emma Kern

09:45 - 10:30

Klassiek level 1A online

Emma Kern

10:15 - 11:15

Balletles level 2A ONLINE

Karen Schoonheim

10:15 - 11:15

Balletles level 2A ONLINE

Karen Schoonheim

10:45 - 11:30

Klassiek ballet level 1B ONLINE

Emma Kern

10:45 - 11:30

Balletles level 1B ONLINE

Emma Kern

11:30 - 12:30

Balletles level 2B ONLINE

Karen Schoonheim

11:45 - 12:15

Pre-Ballet 1 ONLINE

Emma Kern

12:30 - 14:15

Balletles level 6 (2e les per week) ONLINE

Marieke Van der Heijden

Zondag 12 April