Week 50 - DECEMBER 2019

Maandag 9

Dinsdag 10

Woensdag 11

Donderdag 12

Vrijdag 13

Zaterdag 14

Zondag 15

Maandag 9 December

15:45 - 16:45

Balletles level 2A

Sylvia Krenz

16:45 - 18:00

Balletles level 2B

Sylvia Krenz

17:00 - 18:00

Moderne dans 9/12

Nina Funk

18:00 - 19:00

Moderne dans 12/15 jaar

Nina Funk

18:00 - 19:00

Balletles level 3B (1e les per week)

Sylvia Krenz

19:00 - 20:15

Moderne dans 15+ jaar

Nina Funk

19:00 - 20:15

Balletles level 4B (1e les per week)

Sylvia Krenz

20:15 - 21:30

Balletles level 5B (1e les per week)

Savina Marasi

Dinsdag 10 December

15:45 - 16:45

Klassiek level 1A (VOL!)

Karen Schoonheim

16:45 - 17:45

Balletles level 1B (VOL!)

Karen Schoonheim

17:00 - 18:15

Balletles level 2B+ (VOL!)

Marieke Van der Heijden

17:45 - 18:45

Balletles level 3A (1e les per week)

Karen Schoonheim

18:15 - 19:30

Balletles level 4A (1e les per week)

Marieke Van der Heijden

18:45 - 20:30

Balletles level 6 (1e les per week)

Steven Etienne

19:30 - 21:15

Balletles level 5B/6A (1e les per week)

Marieke Van der Heijden

20:30 - 22:00

Balletles volwassenen high intermediate

Steven Etienne

Woensdag 11 December

13:00 - 13:45

Pre-Ballet 1 (VOL!)

Emma Kern

13:45 - 14:30

Pre-Ballet 2 VOL!

Emma Kern

14:15 - 15:15

Balletles level 1B (VOL)

Marieke Van der Heijden

14:30 - 15:15

Pre-Ballet 2 (VOL)

Emma Kern

15:15 - 16:15

Balletles level 2A (VOL)

Marieke Van der Heijden

15:30 - 16:30

Klassiek ballet 1A (VOL)

Emma Kern

16:30 - 17:45

Balletles level 4A(1e les per week)

Emma Kern

18:15 - 19:45

Balletles level 5B (2e les per week)

Marieke Van der Heijden

19:00 - 20:00

Ballet Barre Workout

Daan Visser

20:00 - 21:15

Klassiek Ballet volwassenen low intermediate

Daan Visser

Donderdag 12 December

16:00 - 17:15

Balletles level 3A (2e les per week)

Karen Schoonheim

16:15 - 17:15

Balletles level 2A

Sylvia Krenz

17:15 - 18:30

Balletles level 3B (2e les per week)

Sylvia Krenz

17:15 - 18:45

Balletles level 4B (2e les per week)

Karen Schoonheim

18:30 - 19:45

Balletles level 4A (2e les per week)

Sylvia Krenz

19:30 - 21:15

Balletles level 5B/6A (2e les)

Marieke Van der Heijden

19:30 - 21:15

Balletles level 6/ volwassenen advanced

Marieke Van der Heijden

Vrijdag 13 December

15:30 - 16:15

Pre-Ballet 1

Emma Kern

16:15 - 17:15

Balletles level 1B VOL!

Emma Kern

17:15 - 18:30

Balletles level 4A (2e les per week)

Emma Kern

Zaterdag 14 December

09:15 - 10:00

Pre-Ballet 2 VOL!

Isabel Tumbo

09:15 - 10:00

Pre-Ballet 2 (VOL!)

Karen Schoonheim

09:30 - 10:30

Klassiek level 1A VOL!

Emma Kern

10:00 - 11:00

Klassiek level 1A VOL!

Karen Schoonheim

10:30 - 11:30

Balletles level 1B (VOL)

Emma Kern

11:00 - 12:00

Balletles level 1B VOL!

Karen Schoonheim

11:45 - 12:45

Balletles level 2A

Emma Kern

12:15 - 13:15

Klassiek ballet level 2A

Karen Schoonheim

12:30 - 14:15

Balletles level 6 (2e les per week)

Marieke Van der Heijden

12:45 - 13:30

Pre-Ballet 1 (VOL!!!)

Emma Kern

13:15 - 14:15

Balletles level 2B (VOL)

Karen Schoonheim

Zondag 15 December