Week 05 - JANUARI 2020

Maandag 27

Dinsdag 28

Woensdag 29

Donderdag 30

Vrijdag 31

Zaterdag 1

Zondag 2

Maandag 27 Januari

09:30 - 10:30

Total Body (easy) Workout (Sassenheim)

Carola Van Zeijl

10:00 - 11:00

Pilates (Hillegom)

Josje Manuputty

15:45 - 16:45

ADV/Klassiek 6 t/m 8 jaar (Sassenheim)

Jaimy-Lee Wijnands

16:00 - 16:45

Dansmix 6 t/m 8 jaar (Sassenheim)

Isa Hollaar

16:45 - 17:45

Street/Jazz 9 t/m 12 jaar (Sassenheim)

Isa Hollaar

16:45 - 17:45

Modern 9 t/m 12 jaar (Sassenheim)

Jaimy-Lee Wijnands

17:45 - 18:45

Klassiek 12 jaar e.o. (Sassenheim)

Jaimy-Lee Wijnands

17:45 - 18:45

Tap 8 jaar e.o. & ASA *(Sassenheim)

Isa Hollaar

18:45 - 19:45

BodyFit 14 jaar e.o. (Sassenheim)

Carola Van Zeijl

19:15 - 20:15

Salsation (Sassenheim)

Mouna Serhani

19:45 - 20:45

Total Body Workout (Sassenheim)

Carola Van Zeijl

20:15 - 21:15

Yoga mix (Sassenheim)

Sonja Verbeek

Dinsdag 28 Januari

08:45 - 09:45

Yoga mix (Sassenheim)

Jolanda Hollaar

15:45 - 16:30

Hiphop 6 t/m 8 jaar (Sassenheim)

Suzanne Bouman

16:30 - 17:30

Hiphop 9 t/m 13 jaar (Sassenheim)

Suzanne Bouman

17:00 - 18:00

Modern 12 t/m 14 jaar (Hillegom)

Isa Hollaar

17:30 - 18:30

Hiphop 13 jaar en ouder (Sassenheim)

Suzanne Bouman

18:00 - 19:00

Streetdance 13 jaar e.o. (Hillegom)

Isa Hollaar

18:30 - 19:30

Hiphop 14 jaar e.o. Niv. 3 (Sassenheim)

Suzanne Bouman

18:30 - 19:15

Total Body Workout - 45 min - (Sassenheim)

Vico Duivenvoorden

19:15 - 20:15

Zumba (Sassenheim)

Carola Van Zeijl

20:15 - 21:30

Jazz Volw. (Sassenheim)

Sonja Verbeek

Woensdag 29 Januari

09:30 - 10:30

Peuterdans 2/3 jaar (Sassenheim)

Maxine Molenberg

09:30 - 10:30

Body Shape (Sassenheim)

Sonja Verbeek

13:30 - 14:15

Dansmix 4/5 jaar (Sassenheim)

Madelon Schuiling

14:00 - 14:45

Dansmix 6 t/m 8 (Sassenheim)

Lieke Van Kesteren

14:15 - 15:00

Musical 4 kids 6 t/m 8 jaar (Sassenheim)

Madelon Schuiling

14:45 - 15:45

Dansmix 9 t/m 12 jaar (Sassenheim)

Lieke Van Kesteren

15:00 - 15:45

Peuterdans 3/4 jaar (Sassenheim)

Madelon Schuiling

16:00 - 17:00

Hiphop 8 t/m 12 jaar (Hillegom)

Suzanne Bouman

16:00 - 17:00

Dance Fusion ASA 1 (Sassenheim)

Lieke Van Kesteren

16:00 - 17:00

Dance, Sing & Act 7 t/m 12 jaar (Sassenheim)

Madelon Schuiling

17:00 - 18:00

Sing & Act 12 jaar e.o. (Sassenheim)

Madelon Schuiling

17:00 - 18:00

Hiphop 13 jaar e.o. Niv 2/3 (Hillegom)

Suzanne Bouman

17:00 - 18:00

Modern Fusion 12 t/m 16 jaar (Sassenheim)

Lieke Van Kesteren

18:00 - 19:00

Modern jazz 14 jaar e.o./Niv 2/3 (Hillegom)

Gabriella Lakenman

18:45 - 19:45

Hiphop Fusion 14 jaar e.o. Niv.2/3 (Sassenheim)

Lieke Van Kesteren

19:00 - 20:00

Yoga mix (Sassenheim)

Jolanda Hollaar

19:00 - 19:45

Gladiator Workout (Sassenheim)

Carola Van Zeijl

19:15 - 20:15

Jazz 14 jaar e.o. (Hillegom)

Gabriella Lakenman

19:30 - 20:45

Disco Dancemix 30+ Volwassenen (Hillegom)

Bert-jan Van der Kooi

19:45 - 20:00

Buikspierkwartier (BSK)

Carola Van Zeijl

19:45 - 21:00

Modern Fusion Volw. Niv. 2/3 (Sassenheim)

Lieke Van Kesteren

20:00 - 21:00

Zumba (Sassenheim)

Carola Van Zeijl

20:00 - 21:00

Zumba Smallgroup AANMELDEN ALLEEN VIA DE MAIL INFO@TOTALMOVE.NL

Gast docent Total Move

Donderdag 30 Januari

15:45 - 16:45

Modern 8 t/m 12 jaar & ASA 1 (Sassenheim)

Danielle Minnee

16:00 - 17:00

Streetdance 7 t/m 10 jaar (Hillegom)

Carola Van Zeijl

16:45 - 17:45

Klassiek 9 t/m 14 jaar & ASA 1 (Sassenheim)

Danielle Minnee

17:00 - 18:00

Streetdance 11 t/m 14 jaar (Hillegom)

Carola Van Zeijl

17:45 - 18:15

Spitzen Beginners (Sassenheim)

Danielle Minnee

18:15 - 19:30

Klassiek + Spitzen 14 jaar en ouder Niv. 3 (Sassenheim)

Danielle Minnee

19:30 - 20:15

XCORE (Sassenheim)

Isabella Rieken

19:30 - 20:30

Zumba (Hillegom)

Carola Van Zeijl

19:30 - 20:15

XCORE EIGEN BUIS

Isabella Rieken

19:30 - 20:30

Salsation (Sassenheim)

Mouna Serhani

20:30 - 21:45

Modern Jazz 16+/Volwassenen Niv. 3 (Sassenheim)

Danielle Minnee

20:30 - 21:30

Yoga mix (Sassenheim)

Sonja Verbeek

Vrijdag 31 Januari

09:00 - 09:45

XCORE eigen buis

Isabella Rieken

09:00 - 09:45

XCORE (Sassenheim)

Isabella Rieken

09:30 - 10:30

Yoga mix (Hillegom)

Sonja Verbeek

15:30 - 16:30

Dance, Sing & Act 6 t/m 8 jaar (Sassenheim)

Annerie Van Loenen

16:00 - 17:15

Dance Fusion ASA 2 (Sassenheim)

Lieke Van Kesteren

16:30 - 17:30

Dance, sing & act 9 t/m 13 jaar (Sassenheim)

Annerie Van Loenen

17:15 - 18:45

Semi prof/ ASA 2 Dance Fusion (Sassenheim)

Lieke Van Kesteren

17:30 - 19:30

Cocktail Musical Groep (Sassenheim)

Annerie Van Loenen

Madelon Schuiling

19:00 - 20:00

Breakdance 12 t/m 21 jaar (Sassenheim)

Martijn Hollaar

19:00 - 20:00

Hiphop Girly, 14 jaar e.o. (Sassenheim)

Rony Correa

20:00 - 21:00

Dancehall 14 jaar en ouder (Sassenheim)

Rony Correa

Zaterdag 1 Februari

08:30 - 09:30

Yoga mix (Sassenheim)

Jolanda Hollaar

08:30 - 09:15

Peuterdans 2 t/m 4 jaar (Sassenheim)

Isa Hollaar

09:30 - 10:30

Klassiek 6 t/m 8 jaar (Sassenheim)

Sam Van den Akker

09:30 - 10:15

Peuterdans 2,5 t/m 3 jaar (Hillegom)

Maxine Molenberg

09:30 - 10:30

Zumba (Sassenheim)

Isa Hollaar

10:15 - 11:00

Dansmix 4 t/m 5 jaar (Hillegom)

Maxine Molenberg

10:30 - 11:30

Klassiek 9 t/m 12 jaar (Sassenheim)

Sam Van den Akker

10:30 - 11:30

Dansmix 6 t/m 8 jaar (Sassenheim)

Isa Hollaar

11:00 - 12:00

Dansmix 6 t/m 8 jaar (Hillegom)

Nadine Janssen

11:30 - 13:45

ASA 1 (Sassenheim)

Sonja Verbeek

11:30 - 12:30

Dansmix *start voorjaar 2020 9 t/m 12 jaar (Sassenheim)

Isa Hollaar

12:00 - 13:00

Dansmix 9 t/m 12 jaar (Hillegom)

Nadine Janssen

12:30 - 14:30

ASA 2 (Sassenheim)

Sonja Verbeek

Zondag 2 Februari

10:00 - 11:00

Boysclass breakdance 6 t/m 9 jaar (Sassenheim)

Martijn Hollaar

11:00 - 12:00

Breakdance 10 t/m 12 jaar (Sassenheim)

Martijn Hollaar