Week 50 - DECEMBER 2018

Maandag 10

Dinsdag 11

Woensdag 12

Donderdag 13

Vrijdag 14

Zaterdag 15

Zondag 16

Maandag 10 December

09:30 - 10:30

Total Body (easy) Workout Volwassenen (Sassenheim)

Carola Van Zeijl

09:30 - 10:30

Fit&Vitality Alle leeftijden (Hillegom)

Josje Manuputty

10:00 - 11:00

Pilates (Hillegom) NIEUWE LESTIJD!

Josje Manuputty

15:45 - 16:45

ADV/Klassiek 6 t/m 8 jaar (Sassenheim)

Evelien Bergwerf

16:00 - 17:00

Dansmix 6 t/m 8 jaar NOG NIET GESTART, mail ons (Hillegom)

Gast docent Total Move

16:00 - 16:45

Dansmix 6 t/m 8 jaar (Sassenheim)

Pam Van Ooijen

16:45 - 17:45

Modern 9 t/m 12 jaar (Sassenheim)

Evelien Bergwerf

16:45 - 17:45

Street/Jazz 9 t/m 12 jaar (Sassenheim)

Pam Van Ooijen

17:00 - 18:00

Modern 9 t/m 12 jaar NOG NIET GESTART, mail ons (Hillegom)

Gast docent Total Move

17:45 - 18:45

Modern Fusion 14 t/m 21 jaar (Sassenheim)

Pam Van Ooijen

17:45 - 18:45

Klassiek 12 jaar e.o. (Sassenheim)

Evelien Bergwerf

18:30 - 19:30

Breakdance Kids (Hillegom)

Martijn Hollaar

18:45 - 19:45

Bodyfit Dance 14 jaar e.o. (Sassenheim)

Carola Van Zeijl

19:30 - 20:30

Salsation NIEUW! (Sassenheim)

Mouna Serhani

19:30 - 20:30

Modern 13+ Selectie/Gevorderden (Hillegom)

Pam Van Ooijen

19:45 - 20:45

Total Body Workout (Sassenheim)

Carola Van Zeijl

20:30 - 21:30

Dance fusion 16 jaar e.o. / Volwassenen (Hillegom)

Pam Van Ooijen

20:45 - 21:45

Yoga mix (Sassenheim)

Jolanda Hollaar

Dinsdag 11 December

08:45 - 09:45

Yoga mix (Sassenheim)

Jolanda Hollaar

16:00 - 16:45

Hiphop 6 t/m 8 jaar (Sassenheim)

Suzanne Bouman

16:00 - 17:00

Musical 4 Kids start vanaf 8-1-2019 (Hillegom)

Daphne Koenen

16:45 - 17:45

Hiphop 9 t/m 12 jaar (Sassenheim)

Suzanne Bouman

17:00 - 18:00

Streetdance 12 t/m 16 jaar (Hillegom)

Daphne Koenen

17:45 - 18:45

Hiphop 13 jaar en ouder (Sassenheim)

Suzanne Bouman

18:30 - 19:45

Repetoire selectie * (Hillegom)

Daphne Koenen

19:00 - 20:00

Total Body Workout (Sassenheim)

Sonja Verbeek

20:00 - 21:00

Sh’ Dance (Hillegom)

Daphne Koenen

20:00 - 21:00

Jazz-show Volwassenen (Sassenheim)

Sonja Verbeek

21:00 - 22:00

Zumba (Sassenheim)

Carola Van Zeijl

Woensdag 12 December

09:30 - 10:30

Total Body Workout (Sassenheim)

Sonja Verbeek

13:30 - 14:15

Dansmix 4/5 jaar (Sassenheim)

Madelon Schuiling

13:45 - 14:45

Preselectie Kids (Sassenheim)

Lieke Van Kesteren

14:15 - 15:00

Musical 4 kids 5/6 jaar (Sassenheim)

Madelon Schuiling

14:45 - 15:30

Dansmix 6 t/m 8 jaar (Sassenheim)

Lieke Van Kesteren

15:00 - 15:45

Peuterdans 2,5 t/m 4 jaar (Sassenheim)

Madelon Schuiling

15:15 - 16:00

Hiphop 7 t/m 9 jaar (Hillegom) NOG NIET GESTART , mail ons voor

Suzanne Bouman

15:45 - 16:45

Dansmix 9 t/m 12 jaar (Sassenheim)

Lieke Van Kesteren

16:00 - 17:00

Dance, Sing & Act Kids (Sassenheim)

Madelon Schuiling

16:00 - 17:00

Hiphop 8 t/m 12 jaar (Hillegom)

Suzanne Bouman

16:00 - 17:00

Klassiek 6 t/m 8 jaar (Hillegom)

Evelien Bergwerf

16:45 - 17:45

Modern Fusion 12 t/m 14 jaar (Sassenheim)

Lieke Van Kesteren

17:00 - 18:00

Klassiek ballet 9 t/m 12 jaar (Hillegom)

Gast docent Total Move

17:30 - 18:30

Hiphop 14 jaar e.o. (Niv 2/3 + Selectie) (Hillegom)

Suzanne Bouman

18:30 - 19:30

Hiphop Fusion 14 jaar e.o. / volw. Niv.2 (Sassenheim)

Lieke Van Kesteren

18:30 - 19:30

Hiphop niv. 1 16 jaar e.o. / Volw (Hillegom) NOG NIET GESTART, m

Suzanne Bouman

18:30 - 19:30

Klassiek 15 jaar e.o. / Volwassenen Niv. 1(Hillegom)

Evelien Bergwerf

19:00 - 20:00

Yoga mix (Sassenheim)

Sonja Verbeek

19:15 - 20:15

Gladiator Workout (Sassenheim)

Carola Van Zeijl

19:30 - 20:45

Modern Fusion Volwassenen Niv. 3 (Sassenheim)

Lieke Van Kesteren

19:30 - 20:45

Modern jazz Niv. 2 Volwassenen (Hillegom)

Bert-jan Van der Kooi

20:15 - 21:15

Zumba (Sassenheim)

Carola Van Zeijl

Donderdag 13 December

15:45 - 16:45

Modern 8 t/m 12 jaar (Sassenheim)

Danielle Minnee

16:00 - 16:45

Streetdance 6 t/m 8 jaar (Hillegom)

Carola Van Zeijl

16:45 - 17:45

Klassiek/Modern 11 t/m 14 jaar (Sassenheim)

Danielle Minnee

16:45 - 17:45

Streetdance 9 t/m 12 jaar (Hillegom)

Carola Van Zeijl

17:15 - 18:30

HITCH! demoteam (Sassenheim)

Suzanne Bouman

17:45 - 18:15

Spitzen Beginners (Sassenheim)

Danielle Minnee

17:45 - 18:45

Modern 8 t/m 12 jaar (Hillegom)

Isa Hollaar

18:30 - 19:30

NIEUW! Hiphop v.a. 15 jaar/volw. Niv. 3 Sassenheim

Suzanne Bouman

18:30 - 19:45

Klassiek 14 jaar e.o. Niv 3/4 (Sassenheim)

Danielle Minnee

19:00 - 19:30

Spitzen Gevorderden 14 jaar en ouder (Sassenheim)

Danielle Minnee

19:00 - 20:00

Total Body Workout (Hillegom) START BIJ VOLDOENDE ANIMO, AANMELD

Carola Van Zeijl

19:30 - 20:30

Afro, alle leeftijden (Sassenheim)

Shadia Rufai

19:30 - 20:30

Total Body Dance Workout (Sassenheim)

Sonja Verbeek

20:00 - 21:00

Zumba (Hillegom)

Carola Van Zeijl

20:30 - 21:45

Modern Jazz Volwassenen

Danielle Minnee

20:30 - 21:30

Yoga mix (Sassenheim)

Sonja Verbeek

Vrijdag 14 December

09:00 - 10:00

Total Body Workout (Sassenheim)

Daphne Koenen

10:00 - 11:00

Yoga mix (Hillegom)

Sonja Verbeek

15:45 - 16:30

Dance, Sing & Act 6 t/m 8 jaar (Sassenheim)

Annerie Van Loenen

16:00 - 17:15

Selectie kids (Sassenheim)

Lieke Van Kesteren

16:30 - 17:30

Dance, sing & act 9 t/m 12 jaar (Sassenheim)

Annerie Van Loenen

17:15 - 18:45

Semi prof 12 t/m 21 jaar (Sassenheim)

Lieke Van Kesteren

17:30 - 19:30

Cocktail Musical Groep (Sassenheim)

Annerie Van Loenen

19:00 - 20:00

Urban, dance & tricks 12 t/m 21 jaar (Sassenheim)

Martijn Hollaar

19:00 - 20:00

Dancehall 14 jaar en ouder (Sassenheim)

Rony Correa

20:00 - 21:15

HITCH! demoteam (Sassenheim)

Rony Correa

Zaterdag 15 December

08:30 - 09:30

Yoga mix (Sassenheim)

Jolanda Hollaar

08:30 - 09:15

Peuter ballet 2 t/m 4 jaar (Sassenheim)

Evelien Bergwerf

09:30 - 10:30

Klassiek 6 t/m 8 jaar (Sassenheim)

Evelien Bergwerf

09:30 - 10:30

Dance Workout (Sassenheim)

Pam Van Ooijen

09:30 - 10:15

Peuterdans 2,5 t/m 4 jaar (Hillegom)

Maxine Molenberg

10:15 - 11:00

Dansmix 4 t/m 5 jaar (Hillegom)

Maxine Molenberg

10:30 - 11:30

Dansmix 6 t/m 8 jaar (Sassenheim)

Pam Van Ooijen

10:30 - 11:30

Klassiek 9 t/m 12 jaar (Sassenheim)

Evelien Bergwerf

11:00 - 12:00

Streetdance 6 t/m 8 jaar (Hillegom)

Nadine Janssen

11:30 - 12:30

Streetjazz 10 jaar e.o. NOG NIET GESTART (Sassenheim)

Pam Van Ooijen

11:30 - 12:30

Selectie klassiek / talentklas 1 (Sassenheim)

Evelien Bergwerf

12:00 - 13:00

Street/modern 9/12 jaar (Hillegom) NIEUW!

Nadine Janssen

12:25 - 15:25

Talentklas 2 (Sassenheim)

Sonja Verbeek

12:30 - 15:15

Talentklas

Sonja Verbeek

Zondag 16 December

10:00 - 11:00

Boysclass breakdance 6 t/m 9 jaar (Sassenheim)

Martijn Hollaar

11:00 - 12:00

Boysclass breakdance 10 t/m 12 jaar (Sassenheim)

Martijn Hollaar