Week 34 - AUGUSTUS 2019

Maandag 19

Dinsdag 20

Woensdag 21

Donderdag 22

Vrijdag 23

Zaterdag 24

Zondag 25

Maandag 19 Augustus

15:40 - 16:25

Monkey's 3 en 4jr

Shyhiem Martin

15:45 - 16:30

Monkey's 3 en 4jr (Blaricum)

Mike Goeptar

15:45 - 16:30

Monkey's 3 en 4jr

Jennifer Asarfi

16:30 - 17:15

Ninja's 5 - 6 jaar

Shyhiem Martin

16:30 - 17:15

Ninja's 5 -6 jaar (Blaricum)

Mike Goeptar

16:30 - 17:15

Ninja's 5 -6jr

Jennifer Asarfi

17:15 - 18:05

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Shyhiem Martin

17:15 - 18:05

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar (Blaricum)

Mike Goeptar

17:30 - 18:20

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Jennifer Asarfi

18:10 - 19:00

Teenz 10-14 jaar (Blaricum)

Mike Goeptar

18:10 - 19:00

Teenz 10-14 jaar

Shyhiem Martin

18:30 - 19:20

Teenz 10-14 jaar

Jennifer Asarfi

19:00 - 20:00

Fitness Kickboxing (Volwassenen 14+)

Shyhiem Martin

19:30 - 20:45

Strong Defense Volwassenen

Jennifer Asarfi

20:00 - 21:00

Boksen

Shyhiem Martin

Dinsdag 20 Augustus

15:40 - 16:25

Ouder & KInd

Mike Goeptar

16:30 - 17:15

Ninja's 5 -6 jaar

Mike Goeptar

17:15 - 18:05

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Mike Goeptar

18:10 - 19:00

Teenz® 10 t/m 14

Mike Goeptar

19:30 - 20:45

Strong Defense Volwassenen

Mike Goeptar

Woensdag 21 Augustus

15:30 - 16:20

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Shyhiem Martin

16:00 - 16:45

Monkey's 3 en 4jr

Mike Goeptar

16:20 - 17:10

Teenz 10-14 jaar

Shyhiem Martin

17:00 - 17:45

Ninja's 5 -6 jaar

Mike Goeptar

17:15 - 18:15

Teenz Boksen (9-14jr)

Shyhiem Martin

18:00 - 18:50

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Mike Goeptar

19:00 - 19:50

Teenz 10-14 jaar

Mike Goeptar

19:00 - 20:00

Fitness Kickboxing (Volwassenen 14+)

Shyhiem Martin

20:00 - 21:00

Boksen

Shyhiem Martin

20:00 - 21:15

Strong Defense Volwassenen

Mike Goeptar

Donderdag 22 Augustus

15:40 - 16:25

Ninja's 5 -6 jaar

Uri Vergouw

16:00 - 16:45

Monkey's 3 en 4jr (Amersfoort)

Shyhiem Martin

16:30 - 17:20

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Uri Vergouw

16:45 - 17:30

Ninja's 5 -6 jaar (Amersfoort)

Shyhiem Martin

17:30 - 18:20

Teenz 10-14 jaar

Uri Vergouw

17:30 - 18:20

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar (Amersfoort)

Shyhiem Martin

18:20 - 19:10

Teenz 10-14 jaar (Amersfoort)

Shyhiem Martin

19:00 - 20:00

Strong Defense / Fitness Kickboxing (Volwassenen 14+)

Uri Vergouw

Vrijdag 23 Augustus

15:40 - 16:25

Monkey's 3 en 4jr

Mike Goeptar

16:30 - 17:15

Ninja's 5 -6 jaar

Mike Goeptar

17:15 - 18:05

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Mike Goeptar

18:10 - 19:00

Teenz 10-14 jaar

Mike Goeptar

19:30 - 20:30

Boksen

Mike Goeptar

Zaterdag 24 Augustus

09:15 - 10:15

Monkey's 3 en 4jr (Amersfoort)

Luuk Van der Scheer

09:15 - 10:00

Monkey's 3 en 4jr

Uri Vergouw

10:00 - 11:00

Ninja's 5 -6 jaar (Amersfoort)

Luuk Van der Scheer

10:00 - 10:45

Ninja's 5 -6 jaar (Almere)

Uri Vergouw

11:00 - 11:50

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Uri Vergouw

11:00 - 12:00

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar (Amersfoort)

Luuk Van der Scheer

12:00 - 13:00

Teenz 10-14 jaar (Amersfoort)

Luuk Van der Scheer

12:00 - 12:50

Teenz 10-14 jaar

Uri Vergouw

Zondag 25 Augustus