Week 04 - JANUARI 2019

Maandag 21

Dinsdag 22

Woensdag 23

Donderdag 24

Vrijdag 25

Zaterdag 26

Zondag 27

Maandag 21 Januari

15:45 - 16:30

Monkey's 3 en 4jr (Blaricum)

Mike Goeptar

15:45 - 16:30

Monkey's 3 en 4jr

Shyhiem Martin

15:45 - 16:30

Monkey's 3 en 4jr

Jennifer Asarfi

16:30 - 17:15

Ninja's 5 -6 jaar (Blaricum)

Mike Goeptar

16:30 - 17:20

Ninja's 5 - 6 jaar

Shyhiem Martin

16:30 - 17:15

Ninja's 5 -6jr

Jennifer Asarfi

17:15 - 18:05

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar (Blaricum)

Mike Goeptar

17:30 - 18:20

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Shyhiem Martin

17:30 - 18:20

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Jennifer Asarfi

18:10 - 19:00

Teenz 10-14 jaar (Blaricum)

Mike Goeptar

18:30 - 19:20

Teenz 10-14 jaar

Jennifer Asarfi

18:30 - 19:20

Teenz 10-14 jaar

Shyhiem Martin

19:30 - 20:30

Boksen

Shyhiem Martin

19:30 - 20:45

Strong Defense Volwassenen

Jennifer Asarfi

Dinsdag 22 Januari

10:00 - 11:00

Priveles

Youri Swart

11:00 - 12:00

Priveles

Youri Swart

13:30 - 15:00

Open Mat

Youri Swart

15:40 - 16:25

Monkey's 3 en 4jr

Mike Goeptar

15:45 - 16:45

Monkey's 3 en 4jr (Blaricum)

Jennifer Asarfi

16:30 - 17:30

Ninja's 5 -6 jaar (Blaricum)

Jennifer Asarfi

16:30 - 17:15

Ninja's 5 -6 jaar

Mike Goeptar

17:15 - 18:05

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Mike Goeptar

17:15 - 18:15

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar (Blaricum)

Jennifer Asarfi

18:10 - 19:00

Teenz® 10 t/m 14

Mike Goeptar

18:10 - 19:10

Teenz 10-14 jaar (Blaricum)

Jennifer Asarfi

19:30 - 20:45

Strong Defense Volwassenen

Mike Goeptar

Woensdag 23 Januari

14:00 - 14:45

Monkey's 3 en 4jr

Shyhiem Martin

14:45 - 15:30

Ninja's 5 -6 jaar

Shyhiem Martin

15:30 - 16:20

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Shyhiem Martin

16:00 - 16:45

Monkey's 3 en 4jr

Mike Goeptar

16:20 - 17:10

Teenz 10-14 jaar

Shyhiem Martin

17:00 - 17:45

Ninja's 5 -6 jaar

Mike Goeptar

17:15 - 18:15

Teenz Boksen (9-14jr)

Shyhiem Martin

18:00 - 18:50

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Mike Goeptar

19:00 - 19:50

Teenz 10-14 jaar

Mike Goeptar

19:30 - 20:30

Boksen

Shyhiem Martin

20:00 - 21:15

Strong Defense Volwassenen

Mike Goeptar

Donderdag 24 Januari

13:30 - 15:00

Open Mat

Youri Swart

15:40 - 16:25

Ninja's 5 -6 jaar

Jennifer Asarfi

16:30 - 17:20

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Jennifer Asarfi

17:30 - 18:20

Teenz 10-14 jaar

Jennifer Asarfi

19:00 - 20:00

Strong Defense Volwassenen

Jennifer Asarfi

Vrijdag 25 Januari

09:00 - 10:15

Strong Defense Volwassenen

Youri Swart

10:30 - 11:30

Senioren 55+

Youri Swart

15:40 - 16:25

Monkey's 3 en 4jr

Mike Goeptar

15:45 - 16:30

Monkey's 3 en 4jr

Jennifer Asarfi

15:45 - 16:45

Monkey's 3 en 4jr (Blaricum)

Shyhiem Martin

16:30 - 17:30

Ninja's 5 -6 jaar (Blaricum)

Shyhiem Martin

16:30 - 17:15

Ninja's 5 -6 jaar

Mike Goeptar

16:30 - 17:15

Ninja's 5 -6 jaar

Jennifer Asarfi

17:15 - 18:05

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Mike Goeptar

17:15 - 18:15

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar (Blaricum)

Shyhiem Martin

17:30 - 18:20

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Jennifer Asarfi

18:10 - 19:00

Teenz 10-14 jaar

Mike Goeptar

18:10 - 19:10

Teenz 10-14 jaar (Blaricum)

Shyhiem Martin

18:30 - 19:20

Teenz 10-14 jaar

Jennifer Asarfi

19:30 - 20:30

Boksen

Mike Goeptar

Zaterdag 26 Januari

09:15 - 10:00

Monkey's 3 en 4jr

Shyhiem Martin

10:00 - 10:45

Ninja's 5 -6 jaar (Almere)

Shyhiem Martin

11:00 - 11:50

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Shyhiem Martin

12:00 - 12:50

Teenz 10-14 jaar

Shyhiem Martin

13:30 - 15:30

Warrior Skillz® Kinderfeestje Zaterdag

Shyhiem Martin

Zondag 27 Januari

09:15 - 10:00

Monkey's 3 en 4jr

Mike Goeptar

10:00 - 10:45

Ninja's 5 -6 jaar

Mike Goeptar

11:00 - 11:50

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Mike Goeptar

12:00 - 12:50

Teenz 10-14 jaar

Mike Goeptar

13:00 - 14:15

Strong Defense Volwassenen

Mike Goeptar