Week 16 - APRIL 2019

Maandag 15

Dinsdag 16

Woensdag 17

Donderdag 18

Vrijdag 19

Zaterdag 20

Zondag 21

Maandag 15 April

09:15 - 10:15

Critical Alignment yoga (60 min)

Mieke Posthuma

09:15 - 10:30

Yin Yoga

Marloes Van Boxtel

10:45 - 11:45

Pilates

Mieke Posthuma

13:00 - 14:30

Restorative Yoga (90 min)

Nina Voets

19:00 - 20:15

Pilates niveau 1/2

Mieke Posthuma

19:00 - 20:15

Hot Yoga (ENG)

Wilco De Bie

19:00 - 20:15

Zwangerschapsyoga

Livia Caputo

20:45 - 22:00

Yin Yoga

Anouk Smulders

20:45 - 22:00

Hot Flow yoga (op muziek!)

Laura Jonkers

20:45 - 22:00

Mannenyoga

Wilco De Bie

Dinsdag 16 April

09:15 - 10:30

Critical Alignment

Jasper Van der Heijden

09:15 - 10:30

Hatha Hormoonyoga (voor vrouwen)

Livia Caputo

11:00 - 12:15

Gentle Yoga

Livia Caputo

13:00 - 14:30

Restorative Yoga (90 min)

Dédy Tooten

19:00 - 20:15

Critical Alignment - Pranayama

Jasper Van der Heijden

19:00 - 20:00

Hatha Yoga (60 min)

Nina Voets

19:00 - 20:15

Hot Yoga- English spoken

Nina Spaelti

20:45 - 21:45

Dynamische Hatha Yoga (60 min)

Nina Spaelti

20:45 - 22:00

Hot Yin

Nina Voets

Woensdag 17 April

09:15 - 10:30

Hatha Mindfulness

Femke Stoeldraijer

09:15 - 10:30

Hatha Yoga

Livia Caputo

09:15 - 10:30

Hot Vinyasa Flow - Yang/Yin les

Laura Jonkers

11:00 - 12:15

Hatha Yoga

Marre Streutker

11:15 - 12:15

BABYMASSAGE

Livia Caputo

13:00 - 14:30

Restorative Yoga (90 min)

Merel Van den Bogaard

17:45 - 18:45

Zwangerschapsyoga

Ludmila Bak

19:00 - 20:15

Hatha Yoga

Maartje Braun

19:00 - 20:15

Hot Yoga (ENG)

Nina Voets

19:00 - 20:15

Yin Yoga

Bahman Ahaki lakeh

20:45 - 22:00

Hot Vinyasa Flow

Maartje Braun

20:45 - 22:00

Kundalini Yoga

Gela Wilhelm

20:45 - 22:00

Yoga Nidra

Nina Voets

Donderdag 18 April

09:15 - 10:30

Hot - Pilates les

Maartje Braun

09:15 - 10:30

critical alignment yoga

Jasper Van der Heijden

11:00 - 12:00

Gentle yoga (Dudok)

Wendy Pijnenburg

13:00 - 14:30

Restorative Yoga (90 min)

Merel Van den Bogaard

13:00 - 14:30

Love your Brain - Yogacursus voor mensen met NAH

Wendy Pijnenburg

17:30 - 18:30

Critical alignment yoga

Jasper Van der Heijden

19:00 - 20:15

Critical Alignment - Level 3 - (ENG)

Jasper Van der Heijden

19:00 - 20:15

Hot Yoga (ENG)

Nina Spaelti

20:45 - 22:00

Hot Flow yoga (op muziek!)

Laura Jonkers

20:45 - 22:00

Hatha Yoga

Ingrid Bakker

Vrijdag 19 April

08:00 - 09:00

Critical alignment yoga (60 min)

Marloes Van Boxtel

09:15 - 10:30

Hatha Yoga

Dédy Tooten

09:15 - 10:15

Hot Yoga 60min

Livia Caputo

11:00 - 12:15

Zwangerschaps yoga

Livia Caputo

17:30 - 18:30

Hatha yoga les (60min) (op donatie basis)

Leerling Opleiding

17:30 - 18:30

Hot Yoga 60min

Hanka John

19:00 - 20:15

Yin yoga

Sophie Blommerde

19:00 - 21:00

Restorative Yoga Cursus: Learn to Rest

Merel Van den Bogaard

Zaterdag 20 April

09:15 - 10:15

Hot Yoga (60min)

Mieke Posthuma

09:15 - 10:30

Kundalini Yoga

Ron Verhaaren

10:45 - 11:45

Hot Vinyasa Flow (60min)

Mieke Posthuma

11:00 - 12:15

Yin Yoga

Merel Van den Bogaard

Zondag 21 April