Week 50 - DECEMBER 2018

Maandag 10

Dinsdag 11

Woensdag 12

Donderdag 13

Vrijdag 14

Zaterdag 15

Zondag 16

Maandag 10 December

08:30 - 09:00

Stilte meditatie (gratis les)

Mieke Posthuma

09:15 - 10:15

Hatha yoga (60 min)

Lisa Akerboom

09:15 - 10:30

Hot Hatha (Reeshof)

Nina Voets

09:15 - 10:30

Yin Yoga

Mieke Posthuma

10:30 - 11:30

Pilates

Lisa Akerboom

13:00 - 14:30

Restorative Yoga (90 min)

Merel Van den Bogaard

17:30 - 18:30

Hot Easy Flow

Kim Meulenbroeks

19:00 - 20:00

Hot Yoga (Reeshof)

Nina Voets

19:00 - 20:15

Pilates niveau 1/2

Mieke Posthuma

19:00 - 20:00

Hot Yoga

Wilco De Bie

19:00 - 20:15

Zwangerschapsyoga

Livia Caputo

20:30 - 21:30

Hot Yin (Reeshof)

Nina Voets

20:45 - 22:00

Yin Yoga

Mechteld Keller

20:45 - 22:00

Hot Flow yoga (op muziek!)

Laura Jonkers

20:45 - 22:00

Mannenyoga

Wilco De Bie

Dinsdag 11 December

08:30 - 09:00

Stilte meditatie (gratis les)

Jasper Van der Heijden

09:15 - 10:30

Mindfulness Hatha Yoga (Reeshof)

Sharda Konig

09:15 - 10:30

Hatha Hormoonyoga (voor vrouwen)

Livia Caputo

09:15 - 10:30

Critical Alignment

Jasper Van der Heijden

11:00 - 12:15

Gentle Yoga

Livia Caputo

13:00 - 14:30

Restorative Yoga (90 min)

Dédy Tooten

17:30 - 18:30

Yin Yoga (60 min)

Mechteld Keller

17:45 - 18:45

Yin Yoga (Reeshof)

Mieke Posthuma

19:00 - 20:15

Critical Alignment - Pranayama

Jasper Van der Heijden

19:00 - 20:00

Hatha Yoga (60 min)

Nina Voets

19:00 - 20:15

Hot Yoga- English spoken

Nina Spaelti

19:00 - 20:00

Pilates (Reeshof)

Mieke Posthuma

20:30 - 21:30

Dynamische Hatha Yoga (60 min)

Laura Jonkers

20:30 - 21:30

Flow yoga (Reeshof)

Ronald De Brouwer

20:45 - 22:00

Hot Yin

Nina Voets

Woensdag 12 December

08:30 - 09:00

Stiltemeditatie (gratis les)

Livia Caputo

09:00 - 09:30

Mindfulness Meditatie (gratis les) Reeshof

Sharda Konig

09:15 - 10:30

Hatha Mindfulness

Femke Stoeldraijer

09:15 - 10:30

Hatha Yoga

Livia Caputo

09:15 - 10:30

Hot Vinyasa Flow - Yang/Yin les

Laura Jonkers

09:45 - 10:45

Gentle flow (Reeshof)

Sharda Konig

11:00 - 12:15

Hatha Yoga

Femke Stoeldraijer

16:00 - 17:00

Kinderyoga 8-12 jaar (Dudokhof)

Marleen of Mihaela

17:30 - 18:30

Zwangerschapsyoga

Ludmila Bak

19:00 - 20:15

Hatha Yoga

Maartje Braun

19:00 - 20:00

Hatha Yoga (Reeshof)

Narayan Vogel

19:00 - 20:15

Hot Yoga

Nina Voets

19:00 - 20:15

Yin Yoga

Natascha Weinert

20:30 - 21:30

Yin Yoga (Reeshof)

Narayan Vogel

20:45 - 22:00

Yoga Nidra

Nina Voets

20:45 - 22:00

Hot Vinyasa Flow

Maartje Braun

20:45 - 22:00

Kundalini Yoga

Gela Wilhelm

Donderdag 13 December

08:30 - 09:00

Stilte Meditatie (gratis les)

Jasper Van der Heijden

09:10 - 10:10

Marma behandeling

Mayke Reijnders

09:15 - 10:30

Critical Alignment yoga

Jasper Van der Heijden

09:15 - 10:30

Yin Yoga (Reeshof)

Mechteld Keller

09:15 - 10:30

Hot - Pilates les

Maartje Braun

11:00 - 12:00

Gentle yoga (Dudok)

Wendy Pijnenburg

11:00 - 12:15

Kundalini yoga

Ron Verhaaren

13:00 - 14:30

Restorative Yoga (90 min)

Merel Van den Bogaard

17:30 - 18:30

Critical alignment yoga

Jasper Van der Heijden

17:30 - 18:30

Hot Yin Yoga 60 min

Charlotte Ghering

19:00 - 20:15

Critical Alignment - Pittig

Jasper Van der Heijden

19:00 - 20:00

Critical alignment yoga (Reeshof)

Jeannette De Jong

19:00 - 20:15

Hot Yoga

Narayan Vogel

20:30 - 21:30

Yoga Nidra (Reeshof)

Jeannette De Jong

20:45 - 22:00

Hatha Yoga

Narayan Vogel

20:45 - 21:45

Hot Flow yoga (op muziek!)

Laura Jonkers

Vrijdag 14 December

08:00 - 09:00

Critical alignment yoga (60 min)

Marloes Van Boxtel

09:00 - 09:30

Mindfulness Meditatie (gratis les) Reeshof

Nina Voets

09:15 - 10:30

Hatha Yoga

Femke Stoeldraijer

09:15 - 10:15

Hot Yoga 60min

Mieke Posthuma

09:45 - 10:45

Hatha Yoga (Reeshof)

Nina Voets

11:00 - 12:15

Zwangerschaps yoga

Susana Alves

16:30 - 17:15

Ouder-Kind yoga 4-12 jr

Mihaela of Femke

17:30 - 18:30

Hot Yoga 60min

Ron Verhaaren

19:00 - 20:15

Yin yoga

Mechteld Keller

Zaterdag 15 December

08:00 - 09:00

Critical Alignment Yoga (60min)

Marloes Van Boxtel

09:15 - 10:30

Yin Yoga (Reeshof)

Dédy Tooten

09:15 - 10:15

Hot Yoga (60min)

Mieke Posthuma

09:15 - 10:30

Kundalini Yoga

Ron Verhaaren

10:45 - 11:45

Hot Vinyasa Flow (60min)

Mieke Posthuma

11:00 - 12:15

Yoga Nidra

Nina Voets

Zondag 16 December

09:15 - 10:30

Easy Flow Hatha

Mechteld Keller

09:30 - 10:45

Hot Yoga (Yang/Yin) (Reeshof)

Nina Voets

18:30 - 19:45

Kundalini yoga

Gela Wilhelm