Week 17 - APRIL 2019

Maandag 22

Dinsdag 23

Woensdag 24

Donderdag 25

Vrijdag 26

Zaterdag 27

Zondag 28

Maandag 22 April

09:15 - 10:30

Yin Yoga

Mieke Posthuma

10:45 - 11:45

Pilates

Mieke Posthuma

Dinsdag 23 April

08:00 - 08:45

Geleide ochtend meditatie

Marre Streutker

09:15 - 10:30

Critical Alignment

Mieke Posthuma

09:15 - 10:30

Mindfulness Hatha Yoga (Reeshof)

Sharda Konig

09:15 - 10:30

Hatha Hormoonyoga (voor vrouwen)

Livia Caputo

11:00 - 12:15

Gentle Yoga

Livia Caputo

13:00 - 14:30

Restorative Yoga (90 min)

Dédy Tooten

17:45 - 18:45

Yin Yoga (Reeshof)

Mieke Posthuma

19:00 - 19:45

Meditatie les

Marre Streutker

19:00 - 20:15

Critical Alignment - Pranayama

Jeannette De Jong

19:00 - 20:00

Hatha Yoga (60 min)

Nina Voets

19:00 - 20:15

Hot Yoga- English spoken

Nina Spaelti

19:00 - 20:00

Pilates (Reeshof)

Mieke Posthuma

20:30 - 21:30

Vinyasa Flow yoga (Reeshof)

Ronald De Brouwer

20:45 - 21:45

Dynamische Hatha Yoga (60 min)

Nina Spaelti

20:45 - 22:00

Hot Yin

Nina Voets

Woensdag 24 April

08:00 - 08:45

Kundalini meditatie

Gela Wilhelm

09:00 - 09:30

Mindfulness Meditatie (gratis les) Reeshof

Sharda Konig

09:15 - 10:30

Hatha Mindfulness

Marre Streutker

09:15 - 10:30

Hatha Yoga

Livia Caputo

09:15 - 10:30

Hot Vinyasa Flow - Yang/Yin les

Laura Jonkers

09:45 - 10:45

Gentle flow (Reeshof)

Sharda Konig

11:00 - 12:15

Hatha Yoga

Marre Streutker

11:15 - 12:15

BABYMASSAGE

Livia Caputo

13:00 - 14:30

Restorative Yoga (90 min)

Merel Van den Bogaard

17:45 - 18:45

Zwangerschapsyoga

Ludmila Bak

19:00 - 20:00

Geleide meditatie

Marre Streutker

19:00 - 20:15

Hatha Yoga

Maartje Braun

19:00 - 20:00

Hatha Yoga (Reeshof)

Mariska Van der Pluijm

19:00 - 20:15

Hot Yoga (ENG)

Nina Voets

19:00 - 20:15

Yin Yoga

Bahman Ahaki lakeh

20:30 - 21:30

Yin Yoga (Reeshof)

Mariska Van der Pluijm

20:45 - 22:00

Hot Vinyasa Flow

Maartje Braun

20:45 - 22:00

Kundalini Yoga

Gela Wilhelm

20:45 - 22:00

Yoga Nidra

Nina Voets

Donderdag 25 April

08:00 - 08:45

Geleide ochtend meditatie

Marre Streutker

09:15 - 10:30

Yin Yoga (Reeshof)

Leticia Fassy

09:15 - 10:30

Hot - Pilates les

Maartje Braun

11:00 - 12:00

Gentle yoga (Dudok)

Wendy Pijnenburg

13:00 - 14:30

Restorative Yoga (90 min)

Merel Van den Bogaard

19:00 - 20:00

Critical alignment yoga (Reeshof)

Nina Voets

19:00 - 20:15

Hot Yoga (ENG)

Sophie Blommerde

20:30 - 21:30

Yoga Nidra (Reeshof)

Nina Voets

20:45 - 22:00

Hatha Yoga

Ingrid Bakker

20:45 - 22:00

Hot Flow yoga (op muziek!)

Laura Jonkers

Vrijdag 26 April

08:00 - 08:30

Stilte meditatie

Jeannette De Jong

09:00 - 09:30

Mindfulness Meditatie (gratis les) Reeshof

Nina Voets

09:15 - 10:15

Hot Yoga 60min

Livia Caputo

09:15 - 10:30

Hatha Yoga

Dédy Tooten

09:45 - 10:45

Hatha Yoga (Reeshof)

Nina Voets

11:00 - 12:15

Zwangerschaps yoga

Livia Caputo

16:00 - 17:00

ouderkindyoga reeshof

Mihaela Anohina

17:30 - 18:30

Hot Yoga 60min

Hanka John

17:30 - 18:30

Hatha yoga les (60min) (op donatie basis)

Leerling Opleiding

19:00 - 20:30

Yin Restorative (Reeshof)(90 min)

Nina Voets

19:00 - 20:15

Yin yoga

Sophie Blommerde

19:00 - 21:00

Restorative Yoga Cursus: Learn to Rest

Merel Van den Bogaard

Zaterdag 27 April

Zondag 28 April

05:00 - 07:30

Sadhana - Kundalini

Ron Verhaaren

09:15 - 10:30

Easy Flow Hatha

Sophie Blommerde

09:30 - 10:30

Ochtend meditatie

YCT Docent

09:30 - 10:30

Hot Yoga

Leticia Fassy

09:30 - 10:45

Hot yoga (Reeshof)

Dédy Tooten

11:00 - 12:15

Hot Vinyasa Flow (Yang-Yin)

Sophie Blommerde

13:00 - 14:15

Yin Restorative

Petra Verbugt

18:30 - 19:45

Kundalini yoga (Reeshof)

Gela Wilhelm