Week 29 - JULI 2020

Maandag 13

Dinsdag 14

Woensdag 15

Donderdag 16

Vrijdag 17

Zaterdag 18

Zondag 19

Maandag 13 Juli

08:00 - 09:00

FysioSport (binnen)

Patrick Van Loon

10:00 - 11:00

Livestream niv.1 Pilates matles start

Sarah Way

10:00 - 11:00

FysioSport (binnen)

Daphne Wittkämper

10:00 - 11:00

Pilates Matles Niv 1 (binnen)

Sarah Way

10:00 - 11:00

Buiten FysioSport

Stephan Van Dun

11:00 - 12:00

FysioSport

Patrick Van Loon

19:00 - 20:00

Livestream niv.2 Pilates matles

Marjolein Eijgenraam

19:00 - 20:00

Pilates Matles Niv 2 (binnen)

Marjolein Eijgenraam

19:30 - 20:00

ONLINE niv.2 pilates matles

Marjolein Eijgenraam

20:00 - 21:00

Livestream niv.1 Pilates matles

Marjolein Eijgenraam

20:00 - 21:00

Pilates Matles Niv 1 (binnen)

Marjolein Eijgenraam

20:00 - 21:00

FysioSport (binnen)

Patrick Van Loon

Dinsdag 14 Juli

09:00 - 10:00

Pilates Matles Niv 2 (binnen)

Carla Dekkers

09:00 - 10:00

Livestream niv 2 Pilates matles

Carla Dekkers

09:15 - 09:45

ONLINE niv.2 pilates matles

Carla Dekkers

10:00 - 11:00

Buiten FysioSport

Stephan Van Dun

10:00 - 11:00

Pilates Matles Niv 1 (binnen)

Carla Dekkers

10:00 - 11:00

Livestream niv 1 Pilates matles

Carla Dekkers

10:15 - 10:45

ONLINE niv.1 pilates matles

Carla Dekkers

10:30 - 11:30

FysioSport (binnen)

Patrick Van Loon

18:00 - 19:00

FysioSport (binnen)

Daphne Wittkämper

Woensdag 15 Juli

09:00 - 10:00

Livestream niv.1 Pilates matles

Jelena Kostic

09:00 - 10:00

Pilates Matles Niv 1 (binnen)

Jelena Kostic

09:15 - 09:45

ONLINE niv.1 pilates matles

Jelena Kostic

10:00 - 11:00

FysioSport (binnen)

Patrick Van Loon

19:00 - 20:00

Pilates Matles Niv 1 (binnen)

Jelena Kostic

19:00 - 20:00

Livestream niv.1 Pilates matles

Jelena Kostic

19:30 - 20:00

ONLINE niv.3 pilates matles

Jelena Kostic

20:00 - 21:00

Pilates Matles Niv 2 (binnen)

Jelena Kostic

20:00 - 21:00

Livestream niv.2 Pilates matles

Jelena Kostic

Donderdag 16 Juli

09:00 - 10:00

Pilates Matles Niv 2 (binnen)

Marjolein Eijgenraam

09:00 - 10:00

Livestream niv.2 Pilates matles

Marjolein Eijgenraam

09:15 - 09:45

ONLINE niv.1 pilates matles

Marjolein Eijgenraam

10:00 - 11:00

FysioSport (binnen)

Patrick Van Loon

10:00 - 11:00

Buiten FysioSport

Stephan Van Dun

15:00 - 16:00

FysioSport (binnen)

Freek Snels

19:00 - 20:00

Pilates Matles Niv 1 (binnen)

Sarah Way

19:00 - 20:00

Livestream niv.1 Pilates matles

Sarah Way

19:00 - 20:00

FysioSport (binnen)

Stephan Van Dun

19:30 - 20:00

ONLINE niv.2 pilates matles

Sarah Way

20:00 - 21:00

Fysiosport (binnen)

Stephan Van Dun

20:00 - 21:00

Pilates Matles Niv 2 (binnen)

Sarah Way

20:00 - 21:00

Livestream niv.2 Pilates matles

Sarah Way

Vrijdag 17 Juli

07:30 - 08:30

FysioSport (binnen)

Dabwiso Leermakers

09:00 - 10:00

Pilates Matles Niv 3 (binnen)

Carla Dekkers

09:00 - 10:00

Livestream niv.3 Pilates matles

Carla Dekkers

09:15 - 09:45

ONLINE niv.3 pilates matles

Carla Dekkers

Zaterdag 18 Juli

08:30 - 09:30

FysioSport (binnen)

Stephan Van Dun

09:30 - 10:30

FysioSport (binnen)

Stephan Van Dun

10:30 - 11:30

FysioSport (binnen)

Stephan Van Dun

Zondag 19 Juli