Week 34 - AUGUSTUS 2019

Maandag 19

Dinsdag 20

Woensdag 21

Donderdag 22

Vrijdag 23

Zaterdag 24

Zondag 25

Maandag 19 Augustus

08:00 - 09:00

A - Groep (K) 1 uur begeleid trainen

Corné Van Geest

08:00 - 09:00

C - Vrije inloop, 1 uur zelfstandig trainen

HvG (geen trainer)

09:00 - 10:00

A - Groep (N) 1 uur begeleid trainen

Arthur Hofland

09:30 - 10:30

A - Groep (K) 1 uur begeleid trainen

Corné Van Geest

12:00 - 13:00

C - vrije inloop 1 uur zelfstandig trainen

HvG (geen trainer)

15:00 - 16:00

C - Vrije inloop, 1 uur zelfstandig trainen

HvG (geen trainer)

17:00 - 18:00

A - Groep (K) 1 uur begeleid trainen

Ricardo Van der Knaap

17:00 - 18:00

Diabetes groep

Ben Van der Valk

18:00 - 19:00

A - Groep Overgewicht

Mark Westerbeek

18:00 - 19:00

Perfect Pilates Regulier (W)

Liset Verbeek

19:00 - 20:30

A - Groep (K) 1,5 uur begeleid trainen

Ben Van der Valk

19:00 - 20:00

B - Groep (N) 1/2 uur begeleid, 1/2 uur zelfstandig trainen

Mark Westerbeek

19:00 - 20:00

Rug groep

Esther Hofstra

20:10 - 21:10

Perfect Pilates Regulier (W)

Liset Verbeek

Dinsdag 20 Augustus

08:00 - 09:00

C - Vrije inloop, 1 uur zelfstandig trainen

HvG (geen trainer)

09:00 - 10:00

Perfect Pilates Regulier (W)

Esther Hofstra

10:00 - 11:00

C - Vrije inloop, 1 uur zelfstandig trainen

HvG (geen trainer)

12:00 - 13:00

C - Vrije inloop, 1 uur zelfstandig trainen

HvG (geen trainer)

13:30 - 14:30

A - Groep (N) 1 uur begeleid trainen

Wietske Van der Lans

16:30 - 17:30

B - Groep (N) 1/2 uur begeleid, 1/2 uur zelfstandig trainen

Ben Van der Valk

19:00 - 20:30

A - Groep (K) 1,5 uur begeleid trainen

Mark Westerbeek

Woensdag 21 Augustus

08:00 - 09:00

A - Groep (K) 1 uur begeleid trainen

Ben Van der Valk

08:00 - 09:00

C - Vrije inloop, 1 uur zelfstandig trainen

HvG (geen trainer)

09:00 - 10:00

A - Groep (K) Senioren

Ben Van der Valk

09:00 - 10:00

A - Groep (N) 1 uur begeleid trainen

Mark Westerbeek

11:00 - 12:00

C - Vrije inloop, 1 uur zelfstandig trainen

HvG (geen trainer)

12:00 - 13:00

C - Vrije inloop, 1 uur zelfstandig trainen

HvG (geen trainer)

15:00 - 16:00

C - Vrije inloop, 1 uur zelfstandig trainen

HvG (geen trainer)

17:00 - 18:00

C - Vrije inloop, 1 uur zelfstandig trainen

HvG (geen trainer)

18:00 - 19:00

A - Groep Overgewicht

Arthur Hofland

19:00 - 20:30

A - Groep (K) 1,5 uur begeleid trainen

Ricardo Van der Knaap

19:00 - 20:00

A - Groep (N) 1 uur begeleid trainen

Arthur Hofland

19:15 - 20:15

Perfect Pilates Regulier (W)

Terry Hofstede

20:00 - 21:00

A - Groep (N) 1 uur begeleid trainen

Arthur Hofland

Donderdag 22 Augustus

08:00 - 09:00

C - Vrije inloop, 1 uur zelfstandig trainen

HvG (geen trainer)

08:30 - 10:00

A - Groep (K) 1,5 uur begeleid trainen

Ben Van der Valk

09:00 - 10:00

A - Groep (N) 1 uur begeleid trainen

Wietske Van der Lans

09:00 - 10:00

Perfect Pilates Regulier (W)

Liset Verbeek

10:00 - 11:00

A - Groep (K) Senioren

Corné Van Geest

10:30 - 11:30

B - Groep (N) 1/2 uur begeleid, 1/2 uur zelfstandig trainen

Arthur Hofland

12:00 - 13:00

C - Vrije inloop, 1 uur zelfstandig trainen

HvG (geen trainer)

15:00 - 16:00

C - Vrije inloop, 1 uur zelfstandig trainen

HvG (geen trainer)

17:00 - 18:00

Diabetes groep (N)

Anette Duijvestijn

19:00 - 20:30

A - Groep (K) 1,5 uur begeleid trainen

Joyce Van der Hoeven

19:30 - 20:30

Perfect Pilates Regulier (W)

Jacqueline Spruijt

Vrijdag 23 Augustus

08:00 - 09:00

C - Vrije inloop, 1 uur zelfstandig trainen

HvG (geen trainer)

09:00 - 10:00

A - Groep (K) 1 uur begeleid trainen

Corné Van Geest

09:00 - 10:00

Perfect Pilates Regulier (W)

Jacqueline Spruijt

10:00 - 11:00

C - Vrije inloop, 1 uur zelfstandig trainen

HvG (geen trainer)

12:00 - 13:00

C - Vrije inloop, 1 uur zelfstandig trainen

HvG (geen trainer)

16:00 - 17:00

A - Groep (N) 1 uur begeleid trainen

Joyce Van der Hoeven

Zaterdag 24 Augustus

09:00 - 10:00

B - Groep (N) 1/2 uur begeleid, 1/2 uur zelfstandig trainen

Ben Van der Valk

10:00 - 11:00

A - Groep Bootcamp (N)

Ben Van der Valk

Zondag 25 Augustus