Week 22 - MEI 2020

Maandag 25

Dinsdag 26

Woensdag 27

Donderdag 28

Vrijdag 29

Zaterdag 30

Zondag 31

Maandag 25 Mei

08:00 - 08:30

Shape BBB - Tiga

Wisselende Trainer

08:00 - 08:30

Buiten Bootcamp - Parade

Harm Van Tongerlo

08:45 - 09:15

Shape Total Body

Wisselende Trainer

08:45 - 09:15

Buiten Fit - Parade

Harm Van Tongerlo

09:30 - 10:00

Pilates - Tiga

Wisselende Trainer

09:30 - 10:00

Buiten Bewegen - Parade

Harm Van Tongerlo

10:15 - 10:45

Shape 50+

Wisselende Trainer

17:00 - 17:30

Shape 50+

Wisselende Trainer

17:45 - 18:15

Pilates - Tiga

Wisselende Trainer

18:30 - 19:00

Shape BBB

Wisselende Trainer

18:30 - 19:00

Ophalen Materiaal

Wisselt Wisselt

19:00 - 19:30

Ophalen Materiaal

Wisselt Wisselt

19:15 - 19:45

Shape Total Body - Tiga

Wisselende Trainer

19:30 - 20:00

Ophalen Materiaal

Wisselt Wisselt

20:00 - 20:30

Ophalen Materiaal

Wisselt Wisselt

Dinsdag 26 Mei

08:00 - 08:30

Shape BBB - Tiga

Wisselende Trainer

08:45 - 09:15

Shape Total Body - Tiga

Wisselende Trainer

09:00 - 09:30

Buiten Bootcamp - Rosmalen

Daan Van der Heijden

09:30 - 10:30

SPECIAL - OUTDOOR PILATES/DANCE

Gemmy Schellekens

09:30 - 10:00

Pilates - Tiga

Wisselende Trainer

09:45 - 10:15

Buiten Bewegen - Rosmalen

Daan Van der Heijden

10:15 - 10:45

Shape 50+

Wisselende Trainer

17:00 - 17:30

Shape 50+

Wisselende Trainer

17:45 - 18:15

Pilates - Tiga

Wisselende Trainer

18:30 - 19:00

Shape BBB

Wisselende Trainer

Woensdag 27 Mei

08:00 - 08:30

Shape BBB - Tiga

Wisselende Trainer

08:45 - 09:15

Shape Total Body - Tiga

Wisselende Trainer

09:30 - 10:00

Pilates - Tiga

Wisselende Trainer

10:15 - 10:45

Shape 50+

Wisselende Trainer

17:00 - 17:30

Shape 50+

Paul Ketelaars

17:45 - 18:15

Core training - Tiga

Paul Ketelaars

18:00 - 18:30

Buiten Bewegen - Parade

Erik-Jan Van Thull

18:30 - 19:00

Shape BBB

Paul Ketelaars

18:45 - 19:15

Buiten Bootcamp - Parade

Erik-Jan Van Thull

19:15 - 19:45

Shape Total Body - Tiga

Paul Ketelaars

19:30 - 20:00

Buiten Fit - Parade

Erik-Jan Van Thull

Donderdag 28 Mei

08:00 - 08:30

Shape BBB - Tiga

Remco Van Engelshoven

08:45 - 09:15

Shape Total Body - Tiga

Remco Van Engelshoven

09:30 - 10:00

Core training - Tiga

Remco Van Engelshoven

10:15 - 10:45

Shape 50+ - Tiga

Remco Van Engelshoven

17:00 - 17:30

Shape 50+ - Tiga

Neeltje Van Kasteren

17:45 - 18:15

Core training - Tiga

Neeltje Van Kasteren

18:00 - 18:30

Buiten Bewegen - Rosmalen

Daan Van der Heijden

18:30 - 19:00

Shape BBB

Neeltje Van Kasteren

18:45 - 19:15

Buiten Bootcamp - Rosmalen

Daan Van der Heijden

Vrijdag 29 Mei

08:00 - 08:30

Buiten Bootcamp - Parade

Harm Van Tongerlo

08:45 - 09:30

Special - WomenFit Training

Valerie Schellekens

08:45 - 09:15

Buiten Fit - Parade

Harm Van Tongerlo

09:30 - 10:00

Pilates - Tiga

Valerie Schellekens

09:30 - 10:00

Buiten Bewegen - Parade

Harm Van Tongerlo

10:15 - 10:45

Shape 50+

Valerie Schellekens

17:00 - 17:30

Shape 50+

Remco Van Engelshoven

18:30 - 19:00

Shape BBB

Remco Van Engelshoven

19:15 - 19:45

Shape Total Body - Tiga

Remco Van Engelshoven

Zaterdag 30 Mei

08:30 - 09:00

Shape Total Body - Tiga

Neeltje Van Kasteren

09:15 - 09:45

Pilates - Tiga

Neeltje Van Kasteren

10:00 - 10:30

Shape 50+ - Tiga

Neeltje Van Kasteren

10:00 - 10:30

Buiten Bewegen - Parade

Daan Van der Heijden

10:00 - 10:30

Buiten Bewegen - Rosmalen

Harm Van Tongerlo

10:45 - 11:15

Buiten Bootcamp - Parade

Daan Van der Heijden

10:45 - 11:15

Buiten Bootcamp - Rosmalen

Harm Van Tongerlo

Zondag 31 Mei