Week 28 - JULI 2020

Maandag 6

Dinsdag 7

Woensdag 8

Donderdag 9

Vrijdag 10

Zaterdag 11

Zondag 12

Maandag 6 Juli

09:30 - 11:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

11:30 - 13:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

13:30 - 15:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

15:30 - 17:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

17:30 - 19:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

19:00 - 20:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

20:30 - 22:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

Dinsdag 7 Juli

09:30 - 11:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

11:30 - 13:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

13:30 - 15:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

15:30 - 17:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

17:30 - 19:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

19:00 - 20:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

19:30 - 20:30

Survivalrun Techniektraining

Marco Trapman

Feike Mudde

20:30 - 21:30

Survivalrun Fit

Marco Trapman

20:30 - 22:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

Woensdag 8 Juli

09:00 - 11:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

11:00 - 13:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

13:00 - 14:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

17:30 - 19:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

19:00 - 20:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

19:30 - 20:30

Survivalrun Techniektraining

Arthur Lampe

Feike Mudde

20:30 - 21:30

Survivalrun Fit

Arthur Lampe

20:30 - 22:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

Donderdag 9 Juli

09:30 - 11:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

11:30 - 13:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

13:30 - 15:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

15:30 - 17:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

17:30 - 19:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

19:00 - 20:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

19:30 - 20:30

Obstaclerun Training

Max Kersten

20:30 - 22:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

Vrijdag 10 Juli

09:30 - 11:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

11:30 - 13:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

13:30 - 15:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

15:30 - 17:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

17:30 - 19:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

19:00 - 20:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

20:30 - 22:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

Zaterdag 11 Juli

08:45 - 09:45

Obstaclerun Training

Feike Mudde

13:30 - 15:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

15:30 - 17:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

17:30 - 19:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

19:00 - 20:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

20:30 - 22:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

Zondag 12 Juli

09:30 - 11:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

09:45 - 10:45

Survivalrun Techniektraining

Arthur Lampe

11:00 - 12:00

Survivalrun parcourstraining

Arthur Lampe

11:30 - 13:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

13:30 - 15:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

15:30 - 17:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

17:30 - 19:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

19:00 - 20:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

20:30 - 22:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley