Week 16 - APRIL 2020

Maandag 13

Dinsdag 14

Woensdag 15

Donderdag 16

Vrijdag 17

Zaterdag 18

Zondag 19

Maandag 13 April

09:00 - 10:00

Fitness Kickboxing

Shyhiem Martin

11:30 - 12:00

12 weekse afslank Anouk De Groote

Shyhiem Martin

15:45 - 16:30

Monkey's 3 en 4jr

Shyhiem Martin

15:45 - 16:30

Monkey's 3 en 4jr (Blaricum)

Mike Goeptar

16:00 - 17:00

Adviesgesprek Shyheim

Shyhiem Martin

16:00 - 16:45

Monkey's 3 en 4jr

Jennifer Asarfi

16:30 - 17:15

Ninja's 5 - 6 jaar

Shyhiem Martin

16:30 - 17:15

Ninja's 5 -6 jaar (Blaricum)

Mike Goeptar

16:45 - 17:30

Ninja's 5 -6jr

Jennifer Asarfi

17:00 - 18:00

Adviesgesprek Shyheim

Shyhiem Martin

17:15 - 18:05

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Shyhiem Martin

17:15 - 18:05

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar (Blaricum)

Mike Goeptar

17:30 - 18:20

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Jennifer Asarfi

18:00 - 19:00

Adviesgesprek Shyheim

Shyhiem Martin

18:10 - 19:00

Teenz 10-14 jaar (Blaricum)

Mike Goeptar

18:10 - 19:00

Teenz 10-14 jaar

Shyhiem Martin

18:20 - 19:10

Teenz 10-14 jaar

Jennifer Asarfi

19:00 - 20:00

Fitness Kickboxing (Volwassenen)

Shyhiem Martin

19:30 - 20:30

Strong Defense / Fitness Kickboxing

Jennifer Asarfi

20:00 - 21:00

Boksen

Shyhiem Martin

Dinsdag 14 April

10:00 - 11:00

Adviesgesprek Shyheim

Shyhiem Martin

12:00 - 12:30

12 weekse afslank Lisa schiltmeijer

Shyhiem Martin

13:00 - 14:00

Advies gesprek Shyheim

Shyhiem Martin

13:30 - 15:00

Open Mat

Youri Swart

15:45 - 16:30

Monkey's 3 en 4jr (Blaricum)

Jennifer Asarfi

15:45 - 16:30

Monkey's 3 en 4jr

Mike Goeptar

16:30 - 17:15

Ninja's 5 -6 jaar (Blaricum)

Jennifer Asarfi

16:30 - 17:15

Ninja's 5 -6 jaar

Mike Goeptar

17:15 - 18:05

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Mike Goeptar

17:15 - 18:05

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar (Blaricum)

Jennifer Asarfi

18:10 - 19:00

Teenz 10-14 jaar (Blaricum)

Jennifer Asarfi

18:10 - 19:00

Teenz® 10 t/m 14

Mike Goeptar

19:30 - 20:30

Strong Defense Volwassenen

Youri Swart

Woensdag 15 April

09:00 - 10:00

Adviesgesprek Shyheim

Shyhiem Martin

10:00 - 11:00

Adviesgesprek Shyheim

Shyhiem Martin

14:00 - 14:45

Monkey's 3 en 4jr

Shyhiem Martin

14:45 - 15:30

Ninja's 5 - 6 jaar

Shyhiem Martin

15:00 - 15:45

Monkey's 3 en 4jr (Amersfoort)

Jennifer Asarfi

15:30 - 16:20

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Shyhiem Martin

15:45 - 16:30

Ninja's 5 -6 jaar (Amersfoort)

Jennifer Asarfi

16:00 - 16:45

Monkey's 3 en 4jr

Mike Goeptar

16:20 - 17:10

Teenz 10-14 jaar

Shyhiem Martin

16:30 - 17:20

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar (Amersfoort)

Jennifer Asarfi

16:45 - 17:30

Ninja's 5 -6 jaar

Mike Goeptar

17:15 - 18:15

Teenz Boksen (9-14jr)

Shyhiem Martin

17:20 - 18:10

Teenz 10-14 jaar (Amersfoort)

Jennifer Asarfi

17:30 - 18:20

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Mike Goeptar

18:20 - 19:10

Teenz 10-14 jaar

Mike Goeptar

19:00 - 20:00

Fitness Kickboxing

Shyhiem Martin

19:30 - 20:30

Strong Defense / Fitness Kickboxing

Mike Goeptar

20:00 - 21:00

Boksen

Shyhiem Martin

Donderdag 16 April

09:00 - 10:00

Fitness Kickboxing

Jennifer Asarfi

09:00 - 10:00

Fitness Kickboxing

Shyhiem Martin

10:00 - 11:00

Adviesgesprek Shyheim

Shyhiem Martin

11:00 - 12:00

Adviesgesprek Shyheim

Shyhiem Martin

11:00 - 12:00

Adviesgesprek Jennifer

Jennifer Asarfi

12:00 - 13:00

Adviesgesprek Shyheim

Shyhiem Martin

12:00 - 13:00

Adviesgesprek Jennifer

Jennifer Asarfi

13:30 - 15:00

Open Mat

Youri Swart

15:45 - 16:30

Monkey's 3 en 4jr

Jennifer Asarfi

15:45 - 16:30

Monkey's 3 en 4jr

Shyhiem Martin

16:00 - 16:45

Monkey's 3 en 4jr (Amersfoort)

Tristan Kogeldans

16:30 - 17:15

Ninja's 5 -6 jaar

Jennifer Asarfi

16:30 - 17:15

Ninja's 5 -6 jaar

Shyhiem Martin

16:45 - 17:30

Ninja's 5 -6 jaar (Amersfoort)

Tristan Kogeldans

17:15 - 18:05

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Jennifer Asarfi

17:15 - 18:05

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Shyhiem Martin

17:30 - 18:20

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar (Amersfoort)

Tristan Kogeldans

18:10 - 19:00

Teenz 10-14 jaar

Jennifer Asarfi

18:10 - 19:00

Teenz 10-14 jaar

Shyhiem Martin

18:20 - 19:10

Teenz 10-14 jaar (Amersfoort)

Tristan Kogeldans

19:00 - 20:00

Fitness Kickboxing

Jennifer Asarfi

19:00 - 20:00

Fitness Kickboxing

Shyhiem Martin

Vrijdag 17 April

09:00 - 10:00

Fitness Kickboxing

Shyhiem Martin

09:00 - 10:00

Adviesgesprek Youri

Youri Swart

09:00 - 10:00

Fitness Kickboxing

Mike Goeptar

15:45 - 16:30

Monkey's 3 en 4jr

Mike Goeptar

16:30 - 17:15

Ninja's 5 -6 jaar

Mike Goeptar

17:15 - 18:05

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Mike Goeptar

18:10 - 19:00

Teenz 10-14 jaar

Mike Goeptar

19:00 - 20:00

Fitness Kickboxing

Mike Goeptar

Zaterdag 18 April

09:15 - 10:15

Monkey's 3 en 4jr (Amersfoort)

Tristan Kogeldans

09:15 - 10:15

Monkey's 3 en 4jr (Lelystad)

Luuk Van der Scheer

09:15 - 10:00

Monkey's 3 en 4jr

Uri Vergouw

10:00 - 10:45

Ninja's 5 -6 jaar (Amersfoort)

Tristan Kogeldans

10:00 - 11:00

Ninja's 5 -6 jaar (Lelystad)

Luuk Van der Scheer

10:00 - 10:45

Ninja's 5 -6 jaar (Almere)

Uri Vergouw

11:00 - 11:50

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Uri Vergouw

11:00 - 12:00

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar (Amersfoort)

Tristan Kogeldans

11:00 - 12:00

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar (Lelystad)

Luuk Van der Scheer

12:00 - 13:00

Teenz 10-14 jaar (Amersfoort)

Tristan Kogeldans

12:00 - 12:50

Teenz 10-14 jaar

Luuk Van der Scheer

12:00 - 12:50

Teenz 10-14 jaar

Uri Vergouw

13:30 - 15:30

Warrior Skillz® Kinderfeestje Zaterdag

Uri Vergouw

Zondag 19 April

09:15 - 10:00

Monkey's 3 en 4jr

Mike Goeptar

10:00 - 10:45

Ninja's 5 -6 jaar

Mike Goeptar

11:00 - 11:50

Warrior Skillz 7 t/m 9 jaar

Mike Goeptar

12:00 - 12:50

Teenz 10-14 jaar

Mike Goeptar

13:00 - 14:00

Fitness Kickboxing

Mike Goeptar