Week 23 - JUNI 2020

Maandag 1

Dinsdag 2

Woensdag 3

Donderdag 4

Vrijdag 5

Zaterdag 6

Zondag 7

Maandag 1 Juni

09:15 - 11:15

Klimmen

Monte Cervino

09:30 - 11:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

11:30 - 13:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

11:30 - 13:30

Klimmen

Monte Cervino

13:30 - 15:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

13:45 - 15:45

Klimmen

Monte Cervino

15:30 - 17:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

16:00 - 18:00

Klimmen

Monte Cervino

16:30 - 17:45

Junior-Adventure Club

Bob Hoogerbrugge

17:30 - 19:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

18:10 - 20:10

Klimmen

Monte Cervino

18:30 - 19:45

Klimclub Junior + Jeugd

Roel Schalekamp

19:00 - 20:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

19:30 - 20:30

Conditietraining

Monique Stolk-Jebbink

19:30 - 20:30

Bootcamp

Paul Dalen

20:15 - 22:15

Klimmen

Monte Cervino

20:30 - 21:30

Bootcamp

Paul Dalen

20:30 - 22:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

Dinsdag 2 Juni

09:15 - 11:15

Klimmen

Monte Cervino

09:30 - 11:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

11:30 - 13:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

11:30 - 13:30

Klimmen

Monte Cervino

13:30 - 15:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

13:45 - 15:45

Klimmen

Monte Cervino

15:30 - 17:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

16:00 - 18:00

Klimmen

Monte Cervino

16:00 - 17:15

Buitensporten 6 t/m 8 jaar

Bob Hoogerbrugge

Clubs Outdoor Valley

16:00 - 17:15

Buitensporten 9 t/m 12 jaar

Yari Hartman

Clubs Outdoor Valley

17:30 - 19:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

17:30 - 18:45

Jeugd-Adventure club

Yari Hartman

17:30 - 18:45

Buitensporten 13 t/m 17 jaar

Clubs Outdoor Valley

Clubs Outdoor Valley

18:00 - 20:30

Klimclub - Selectie

Clubs Outdoor Valley

19:00 - 20:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

19:30 - 20:30

Bootcamp

Paul Dalen

19:30 - 20:30

Survivalrun Techniektraining

Robbin Timmermans

Feike Mudde

20:15 - 22:15

Klimmen

Monte Cervino

20:30 - 21:30

Survivalrun Fit

Robbin Timmermans

20:30 - 22:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

Woensdag 3 Juni

09:00 - 11:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

09:15 - 11:15

Klimmen

Monte Cervino

11:00 - 13:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

11:30 - 13:30

Klimmen

Monte Cervino

13:00 - 14:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

13:45 - 15:45

Klimmen

Monte Cervino

14:30 - 15:45

Inimini -Adventure Club

Kirsten Steijaert

14:30 - 15:45

Mini-Adventure Club

Martijn Schutte

14:30 - 15:45

Mini+ Adventure Club

Bob Hoogerbrugge

16:00 - 17:15

Junior-Adventure Club

Kirsten Steijaert

16:00 - 17:15

Buitensporten 6 t/m 8 jaar

Ingeborg Bijkerk

Clubs Outdoor Valley

16:00 - 17:15

Buitensporten 9 t/m 12 jaar

Wiebe Zwijnenburg

Clubs Outdoor Valley

16:00 - 17:15

Junior-Adventure Club

Martijn Schutte

16:00 - 17:15

Junior+ Adventure Club

Bob Hoogerbrugge

16:30 - 17:45

Klimclub Junior + Jeugd

Levey Van der Voort

17:30 - 18:45

Buitensporten 12 t/m 15 jaar

Ingeborg Bijkerk

Clubs Outdoor Valley

17:30 - 19:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

18:00 - 20:00

Klimmen

Monte Cervino

19:00 - 20:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

19:30 - 20:30

Flow Yoga

Janneke Klip

19:30 - 20:30

Survivalrun Techniektraining

Arthur Lampe

19:30 - 20:30

BBB-Extreme

Paul Dalen

20:00 - 21:00

BBB-Bootcamp

Monique Stolk-Jebbink

20:15 - 22:15

Klimmen

Monte Cervino

20:30 - 21:30

Survivalrun Fit

Arthur Lampe

20:30 - 22:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

Donderdag 4 Juni

09:15 - 11:15

Klimmen

Monte Cervino

09:30 - 11:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

11:30 - 13:30

Klimmen

Monte Cervino

11:30 - 13:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

13:30 - 15:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

13:45 - 15:45

Klimmen

Monte Cervino

15:30 - 17:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

16:00 - 18:00

Klimmen

Monte Cervino

16:00 - 17:15

Buitensporten 6 t/m 8 jaar

Thomas Olsthoorn

Clubs Outdoor Valley

16:00 - 17:15

Buitensporten 9 t/m 12 jaar

Yari Hartman

Clubs Outdoor Valley

17:30 - 19:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

17:30 - 18:45

Jeugd+ Adventure club

Yari Hartman

17:30 - 18:45

Jeugd-Adventure club

Thomas Olsthoorn

18:10 - 20:10

Klimmen

Monte Cervino

19:00 - 20:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

19:30 - 20:30

Obstaclerun Training

Max Kersten

20:00 - 21:00

Kettlebell

Monique Stolk-Jebbink

20:15 - 22:15

Klimmen

Monte Cervino

20:30 - 22:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

20:45 - 21:45

Conditietraining

Max Kersten

Vrijdag 5 Juni

09:15 - 11:15

Klimmen

Monte Cervino

09:30 - 11:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

11:30 - 13:30

Klimmen

Monte Cervino

11:30 - 13:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

13:30 - 15:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

13:45 - 15:45

Klimmen

Monte Cervino

15:30 - 17:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

16:00 - 18:00

Klimmen

Monte Cervino

16:00 - 17:15

Buitensporten 6 t/m 8 jaar

Martijn Schutte

Clubs Outdoor Valley

16:00 - 17:15

Buitensporten 9 t/m 12 jaar

Jasper Van den Berg

Clubs Outdoor Valley

17:30 - 19:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

18:30 - 19:45

Klimclub Junior + Jeugd

Matthijs Van Loon

19:00 - 20:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

20:15 - 22:15

Klimmen

Monte Cervino

20:30 - 22:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

Zaterdag 6 Juni

08:30 - 09:45

Inimini's - Adventure Club

Kirsten Steijaert

08:30 - 09:30

Inimini's Adventure Club

Levey Van der Voort

08:30 - 09:45

Junior-Adventure Club

Bob Hoogerbrugge

08:30 - 09:45

Klimclub 9 t/m12

Roel Schalekamp

08:30 - 09:45

Jeugd Adventure Club

Thomas Olsthoorn

08:30 - 09:45

Mini - Adventure Club

Martijn Schutte

08:45 - 09:45

Bootcamp

Max Kersten

08:45 - 09:45

Obstaclerun Training

Feike Mudde

08:45 - 09:45

Ouder-Kind bootcamp

Mirjam De Graaf

10:00 - 11:00

Bootcamp Extreme

Feike Mudde

10:00 - 11:00

Bootcamp

Max Kersten

10:00 - 11:15

Jeugd-Adventure Club

Bob Hoogerbrugge

10:00 - 11:15

Jeugd+ Adventure Club

Thomas Olsthoorn

10:00 - 11:15

Junior-Adventure Club

Martijn Schutte

10:00 - 11:15

Klimclub Junior + Jeugd

Roel Schalekamp

10:00 - 11:15

Mini Adventure Club

Kirsten Steijaert

10:00 - 11:15

Mini-Adventure Club

Levey Van der Voort

10:00 - 11:00

Yoga

Janneke Klip

10:00 - 11:15

Buitensporten 13 t/m 17 jaar

Yari Hartman

Clubs Outdoor Valley

11:30 - 12:45

Junior-Adventure Club

Martijn Schutte

11:30 - 12:45

Klimclub Jeugd

Roel Schalekamp

11:30 - 12:45

Mini-Adventure Club

Kirsten Steijaert

11:30 - 12:45

Selectie-Adventure club

Bob Hoogerbrugge

11:30 - 12:45

Inimini's - Adventure Club

Kirsten Steijaert

11:30 - 12:45

Buitensporten 9 t/m 12 jaar

Yari Hartman

Clubs Outdoor Valley

11:30 - 12:45

Buitensporten 6 t/m 8 jaar

Thomas Olsthoorn

Clubs Outdoor Valley

13:00 - 14:15

Buitensporten 9 t/m 12 jaar

Yari Hartman

Clubs Outdoor Valley

13:30 - 15:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

13:45 - 15:45

Klimmen

Monte Cervino

15:30 - 17:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

16:00 - 18:00

Klimmen

Monte Cervino

17:30 - 19:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

18:10 - 20:10

Klimmen

Monte Cervino

19:00 - 20:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

20:15 - 22:15

Klimmen

Monte Cervino

20:30 - 22:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

Zondag 7 Juni

09:15 - 11:15

Klimmen

Monte Cervino

09:30 - 11:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

09:45 - 10:45

Survivalrun Techniektraining

Arthur Lampe

10:00 - 11:00

Outdoor Spinning

Thomas Olsthoorn

10:00 - 11:00

Bootcamp

Paul Dalen

11:00 - 12:00

Survivalrun parcourstraining

Arthur Lampe

11:15 - 12:30

Kajak Fitness

Thomas Olsthoorn

11:30 - 13:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

11:30 - 13:30

Klimmen

Monte Cervino

13:30 - 15:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

13:45 - 15:45

Klimmen

Monte Cervino

15:30 - 17:30

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley

16:00 - 18:00

Klimmen

Monte Cervino

17:30 - 19:00

SSOV - Zelfstandig trainen

Clubs Outdoor Valley