Week 26 - JUNI 2019

Maandag 24

Dinsdag 25

Woensdag 26

Donderdag 27

Vrijdag 28

Zaterdag 29

Zondag 30

Maandag 24 Juni

16:30 - 17:45

Junior-Adventure Club

Bob Hoogerbrugge

18:30 - 19:45

Klimclub Junior + Jeugd

Nadia De Haan

19:30 - 20:30

Conditietraining

Monique Stolk-Jebbink

20:30 - 21:30

Bootcamp

Paul Dalen

Dinsdag 25 Juni

17:30 - 18:45

Jeugd-Adventure club

Yari Hartman

18:00 - 20:30

Klimclub - Selectie

Clubs Outdoor Valley

19:30 - 20:30

Bootcamp

Paul Dalen

19:30 - 20:30

Survivalrun Techniektraining

Robbin Timmermans

20:30 - 21:30

Survivalrun Fit

Robbin Timmermans

Woensdag 26 Juni

14:30 - 15:45

Inimini -Adventure Club

Kirsten Steijaert

14:30 - 15:45

Mini-Adventure Club

Yari Hartman

14:30 - 15:45

Mini+ Adventure Club

Bob Hoogerbrugge

16:00 - 17:15

Junior-Adventure Club

Yari Hartman

16:00 - 17:15

Junior+ Adventure Club

Kirsten Steijaert

16:00 - 17:15

Junior-Adventure Club

Bob Hoogerbrugge

16:30 - 17:45

Klimclub Junior + Jeugd

Lisa Oppenoorth

16:30 - 17:45

Indoor toprope cursus

Clubs Outdoor Valley

19:30 - 20:30

BBB-Extreme

Paul Dalen

19:30 - 20:30

Flow Yoga

Janneke Klip

20:30 - 21:30

BBB-Bootcamp

Monique Stolk-Jebbink

Donderdag 27 Juni

17:30 - 18:45

Jeugd+ Adventure club

Yari Hartman

17:30 - 18:45

Jeugd-Adventure club

Thomas Olsthoorn

19:30 - 20:30

Obstaclerun Training

Arthur Lampe

20:30 - 21:30

Kettlebell

Monique Stolk-Jebbink

20:45 - 21:45

Conditietraining

Clubs Outdoor Valley

Vrijdag 28 Juni

18:30 - 19:45

Klimclub Junior + Jeugd

Wiebe Zwijnenburg

Zaterdag 29 Juni

08:30 - 09:45

Inimini's - Adventure Club

Kirsten Steijaert

08:30 - 09:45

Junior-Adventure Club

Bob Hoogerbrugge

08:30 - 09:45

Klimclub 9 t/m12

Thomas Olsthoorn

08:30 - 09:45

Junior+ Adventure Club

Wiebe Zwijnenburg

08:30 - 09:45

Mini - Adventure Club

Martijn Schutte

08:30 - 09:30

Inimini's+ Adventure Club

Vivianne Hoogendoorn

08:45 - 09:45

Bootcamp

Paul Dalen

08:45 - 09:45

Obstaclerun Training

Feike Mudde

08:45 - 09:45

Ouder-Kind bootcamp

Mirjam De Graaf

10:00 - 11:00

Bootcamp Extreme

Feike Mudde

10:00 - 11:00

Bootcamp

Paul Dalen

10:00 - 11:15

Jeugd-Adventure Club

Bob Hoogerbrugge

10:00 - 11:15

Jeugd+ Adventure Club

Wiebe Zwijnenburg

10:00 - 11:15

Junior-Adventure Club

Martijn Schutte

10:00 - 11:15

Klimclub Junior + Jeugd

Thomas Olsthoorn

10:00 - 11:15

Mini+ Adventure Club

Kirsten Steijaert

10:00 - 11:15

Mini-Adventure Club

Vivianne Hoogendoorn

10:00 - 11:00

Yoga

Niek Engelberts

11:30 - 12:45

Junior-Adventure Club

Martijn Schutte

11:30 - 12:45

Mini-Adventure Club

Kirsten Steijaert

11:30 - 12:45

Klimclub Jeugd

Thomas Olsthoorn

11:30 - 12:45

Selectie-Adventure club

Bob Hoogerbrugge

Zondag 30 Juni

09:45 - 10:45

Survivalrun parcourstraining

Arthur Lampe

10:00 - 11:00

Outdoor Spinning

Feike Mudde

10:00 - 11:00

Ouder-Kind Yoga

Judith De Witte

11:00 - 12:00

Survivalrun Techniektraining beginners

Arthur Lampe

11:15 - 12:30

Kajak Fitness

Feike Mudde